Kate Middleton Videoda Kraliyet Noel Ağacına “Son Dokunuşlar” Yapıyor – Hollywood Life


Kate Middleton Videoda Kraliyet Noel Ağacına "Son Dokunuşlar" Yapıyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

Kate Middleton40, Noel için hazır ve Kraliyet İlahileri: Noel’de Birlikte özel! Yeni Galler Prensesi, kendisine ve kocasına gönderilen yeni bir videoda kendisinin ve ailesinin kraliyet Noel ağacına “son rötuşları” yaptı. Prens Williamresmi twitter Klipte, beyaz ve siyah desenli, kolları düğmeli kışlık boğazlı kazak ve siyah bedene oturan pantolonla muhteşem görünüyordu.

Güzel, ayrıca uzun dalgalı saçlarını toplamış ve destansı yanan ağaca süsler yerleştirirken küçük küpeler takmıştı. “Maç öncesi son dokunuşlar #Noel’deBirlikte Yarın Carol Service, ”yazısının başlığı bir Noel ağacı emojisiyle birlikte okundu. Paylaşıldıktan sonra hesabın takipçileri, nazik ve heyecanlı sözlerle karşılık vermekten kendilerini alamadı.

“Mükemmel video! Bir takipçi, 15 Aralık’ta yayınlanacak olan Noel özel setine atıfta bulunarak “Bekleyemiyorum” yazdı. Yarın Noel’de Birlikte’yi görün. Hepimizi mutluluk içinde bir araya getiren harika bir kutlama olacak.”

Kate Middleton
Kate önceki görünümü sırasında muhteşem görünüyor. (Tim Rooke/Shutterstock)

Kate’in en son videosu, hafta sonu Prens ve Galler Prensesi Kraliyet Vakfı tarafından yayınlanan fotoğraflarda inanılmaz bir kırmızı elbise giyerken büyülendikten sonra geldi. Anlık görüntüler aynı zamanda yaklaşan Noel şarkısının tanıtımını yaptı ve Kate’in modaya uygun İğne ve İplik elbisesiyle bir Noel ağacının önünde poz vermesini sağladı. Kıyafeti halka açık bir şekilde ikinci kez giyiyordu. İlki, Ocak 2020’de İngiltere-Afrika Yatırım Zirvesi için Buckingham Sarayı’nda olduğu zamandı.

Promosyon fotoğraflarının yayınlanmasından birkaç gün sonra, Kate ve ailesi, William ve üç çocukları, Prens George9, Prenses Charlotte7 ve Prens Louis, 4, yıllık Noel kartı fotoğrafını yayınlamasıyla dikkat çekti. Sevimli mücevher, dışarıda yürürken ve gülümserken el ele tutuşan beş kişilik aileyi gösteriyordu. “Bu yılki Noel kartı için ailenin yeni bir fotoğrafını paylaşıyorum! 🎄” yazısının altındaki yazı okundu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/kate-middleton-final-touches-royal-christmas-tree-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir