Kate Middleton ve Prenses Charlotte Paskalya Hizmetinde Eşleşiyordu


Kate Middleton ve Prenses Charlotte Paskalya için ikizler.

Cambridge Düşesi ve Prens William 17 Nisan’da çocuklarını ilk kez kraliyet ailesinin Paskalya Pazar ayinine getirdiler. Çift, Windsor Kalesi’ndeki St George Şapeli’nde düzenlenen yıllık etkinliğe 6 yaşındaki Charlotte ve en büyük oğulları ile katıldı. Prens George8. En küçük oğulları, Prens Louis3, fark edilmedi.

Kate ve Charlotte mavi elbiseler giydi – düşes ısmarlama pastel mavi, diz boyu Emilia Wickstead palto elbise giydi – bir zamanlar 2017 Lüksemburg ziyaretinde giydiği bir kıyafet, Emmy London “Rebecca Riviera” mavi-gri süet sivri uçlu mahkeme pompalarıkızı mavi bir çiçek giymişken Rachel Riley “Beni Unutma” önlüklü elbisebir donanma tarafından kapsanan mavi Il Porticciolo “Roberto” hırkave açık mavi tayt ve siyah ayakkabılar ile eşleştirilmiş.

William ve George da lacivert takım elbise giyerek ikiz oldular.

Çocukları doğduklarından beri, Kate ve William neredeyse her yıl kraliyet Paskalya Pazarı hizmetine kendi başlarına katıldılar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327583/kate-middleton-and-princess-charlotte-were-twinning-at-easter-sunday-service?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir