Kate Middleton ve Meghan Markle Kraliçe II. Elizabeth’in Cenazesinde: Fotoğraf – Hollywood Life


Kate Middleton Meghan Markle


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

Kate Middleton ve Meghan Markle onurlandırmak için geçmiş farklılıkları bir kenara koyun kraliçe ikinci Elizabeth 19 Eylül’deki cenaze töreni sırasında, kraliyet ailesi cenaze töreninden sonra Westminster Abbey’den ayrılırken, Galler Prensesi ve Sussex Düşesi de dahil olmak üzere ailenin diğer üyeleriyle yakın dururken görüldü. Prens George, Prenses Charlotte, Kraliçe Eşi Camillave Wessex Kontesi.

Meghan Markle Kate Middleton
Meghan Markle ve Kate Middleton, Kraliçe’nin cenazesinde kraliyet ailesinin diğer üyeleriyle birlikte. (Tim Rooke/Shutterstock)

Hem Kate hem de Meghan, cenazede modalarıyla Kraliçe’ye saygılarını sundular. Kate, Kraliçe II. Elizabeth’in kendi mücevher koleksiyonundan bir kolye ve küpeler taktı. Meghan, 2018’deki ilk solo gezileri sırasında Kraliçe’nin kendisine hediye ettiği inci ve pırlanta damla küpeler taktı. Eşlerinden ayrı olarak geldikten sonra Kate ve Meghan tekrar bir araya geldi. Prens William ve Prens Harry Westminster Abbey’de.

Kate ve Meghan’ın ilişkisi yıllardır dramaya bulaşmış durumda. Başlangıçta Meghan’ın Kate’i çiçekçi kız elbiseleri için ağlattığı bildirilmişti, ancak Meghan 2021’deki her şeyi anlattığında bunun tersinin olduğunu iddia etti. Oprah Winfrey.

“Ve bunu kimseye küçümsemek için söylemiyorum çünkü düğünün gerçekten zor bir haftasıydı ve o bir şeye üzüldü. Ama o sahiplendi ve özür diledi ve bana çiçek ve özür dileyen bir not getirdi ve birini incittiğimi bilseydim yapacağım şeyi yaptı” dedi.

“Düğünden birkaç gün önce, evlilikle ilgili bir şeye üzüldü. çiçekçi kız elbiseleriyle ilgili sorun doğruydu. Ve bu beni ağlattı ve gerçekten duygularımı incitti.”

Kate Middleton Meghan Markle
Kraliçe Eşi Camilla, Galler Prensesi, Wessex Kontesi ve Sussex Düşesi, Kraliçe için daha önceki bir hizmette. (Tim Rooke/Shutterstock)

Meghan, Firma’nın ilk hikayenin doğru olmadığını bildiğini ancak bunu düzeltmek için hiçbir şey söylenmediğini belirtti. Meghan, “Bunun onun hakkında ortaya çıkmasını asla istemezdim” dedi. “Umarım bunun düzeltilmesini isterdi. O iyi bir insan.”

Meghan ve Kate ilk olarak 10 Eylül’de Windsor Şatosu’nda kocalarıyla bir gezinti sırasında bir araya geldiler. Prens William, davetini ayrı yaşadığı kardeşi ve Meghan’a iletti. Kaliforniya, Montecito’ya taşındıklarından, kıdemli kraliyet ailesi olarak istifa ettikten sonra, Prens Harry ve Meghan kraliyet ailesini geçmişte olduğu gibi pek görmediler. Ancak, Kraliçe’nin yasını tutmak için kraliyet ailesine katılmak için tüm farklılıkları bir kenara koydular.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/kate-middleton-meghan-markle-queen-elizabeth-funeral-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir