Kate Middleton, Prenses Diana’nın Ünvanını Alırken Nasıl Hissediyor?


Kate Middleton doldurması gereken oldukça büyük ayakkabıları var.

9 Eylül’de, Kral Charles IIIannesinin ölümü üzerine İngiltere tahtına çıkan kraliçe ikinci ElizabethGaller Prensi unvanını monarşinin yeni varisine devretti, Prens William. Doğal olarak, William’ın karısı olarak Kate, daha önce Will’in merhum annesi tarafından sahip olunan bir unvan olan Galler’in yeni Prensesi olarak adlandırıldı. Prenses Diana 1997’deki ölümünden önce.

Peki, Kate başlık değişikliği hakkında ne düşünüyor? Kraliyetten bir kaynak, 40 yaşındaki oyuncunun bu rolle ilgili tarihi takdir ettiğini, ancak kendi yolunu yaratırken anlaşılır bir şekilde geleceğe bakmak isteyeceğini söyledi.

Ayrıca, çocukları paylaşan William ve Kate Prens George9, Prenses Charlotte7 ve ve Prens Louis4— Majestelerini kabul edecek ve Kraliçe Eşi CamillaCornwall Dükü ve Düşesi olarak önceki rollerinin yanı sıra Cambridge Dükü ve Düşesi unvanlarını da koruyorlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345638/how-kate-middleton-feels-about-taking-on-princess-diana-s-title-of-princess-of-wales?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir