Kate Middleton, Kraliçe’nin Ölümünden 1 Gün Sonra Güneş Gözlüğü Ardına Gizlendi – Hollywood Life


Kate Middleton


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: James Whatling / MEGA

Kate Middleton40, ertesi gün 9 Eylül Cuma günü İngiltere’de fotoğraflandı Kraliçe Elizabethölümü. Şimdi Galler Prensesi tarafından kocası olarak giden Kate Prens William40 yaşındaki Galler Prensi unvanını aldı, çocuklarını okullarından almak için Windsor Kalesi’nden ayrıldı. Üç çocuk annesi, arabasının direksiyonuna siyah bir gömlek ve siyah güneş gözlüğü taktı.

Kate Middleton
Kate Middleton, Kraliçe Elizabeth’in ölümünden bir gün sonra Windsor Kalesi’nden ayrıldı (Fotoğraf: James Whatling / MEGA)

William da dahil olmak üzere kraliyet ailesinin birkaç üyesi, öldüğünde Kraliçe Elizabeth ile birlikte olmak için İskoçya’daki Balmoral Kalesi’ne koştuğunda, Kate üç çocuğuyla birlikte İngiltere’de kalmayı seçti. Prens Charleskarısı Camilla Parker Bowles, Prens Andrew, Prens edwardve onun eşi Sophie, Wessex Kontesi İskoçya’ya da yolculuk yaptı. Prens Harry Büyükannesi öldükten sonra Balmoral Kalesi’ne geldiği bildirildi. Harry’nin karısı Meghan Markle bildirildi İskoçya’ya ona katılmadı.

Kraliçe II. Elizabeth’in sağlığının bozulduğuna dair haberler, 8 Eylül sabahı, doktorların tavsiyesi üzerine tıbbi gözetim altında tutulduğunun ortaya çıkmasıyla kamuoyuna duyuruldu. Birkaç saat sonra, Kraliyet Ailesi onun öldüğünü doğruladı. Charles, “Sevgili Annem Majesteleri Kraliçe’nin ölümü benim ve ailemin tüm üyeleri için büyük bir üzüntü anıdır” dedi. Kral Charles IIIyaptığı açıklamada.

Kral Charles, 9 Eylül’de halka yaptığı konuşmada William ve Kate’in yeni unvanlarını duyurdu. Çiftin, Cornwall Dükü ve Düşesi ile Galler Prensi ve Prensesi’nin yanına gideceğine karar verdi. Kral Charles, tahtın yeni varisi olan oğlu hakkında “Onu yaratmaktan gurur duyuyorum, Galler Prensi” dedi. “Catherine yanındayken, yeni Prensimiz ve Galler Prensesimiz – biliyorum – ulusal sohbetlerimize ilham vermeye ve liderlik etmeye devam edecek, marjinalleri hayati yardımın verilebileceği merkeze getirmeye yardımcı olacak” diye ekledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/09/kate-middleton-hides-sunglasses-queen-elizabeth-death-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir