Kate Middleton, Kraliçe Elizabeth’i Anma Günü’nde Mücevherle Onurlandırdı – Hollywood Life


Kate Middleton, Kraliçe Elizabeth'i Anma Günü'nde Mücevherle Onurlandırdı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Kate Middleton40, ölenleri onurlandırmak için mücevher kullandı kraliçe ikinci Elizabeth ölümünden bu yana ilk Anma Günü’nde. Galler Prensesi, Cumartesi günü Londra’daki Royal Albert Hall’da düzenlenen Anma Festivali’ne katıldığı Eylül ayında Kraliçe’nin cenazesinde giydiği inci kolye ve sarkan inci küpeler de dahil olmak üzere aynı parçaları takmayı seçti. Yanında yürürken parçaları siyah bir blazer ve uzun siyah etekle eşleştirdi. Prens William yıllık etkinlikte.

Kate Middleton, Prens William
Kate, Cumartesi günü Anma Günü festivalinde kolye ve küpe takıyor. (ARKA IZGARA)

Takılar ayrıca ölümünden önce Kraliçe II. Elizabeth’e aitti. Kolyeyi 1983’te Bangladeş’te bir devlet ziyafetinde taktı ve Bahreyn inci küpeleri ona düğünü için bir hediye oldu. Prens Philip Küpeler, Bahreyn hükümdarının 1947’deki düğünü için Kraliçe’ye hediye ettiği yedi inci içeren bir deniz kabuğundan yapıldı. Majestelerinin Mücevher Kasası.

Altında daha küçük bir daire elmas asılı olan büyük bir yuvarlak elmas ve oradan sarkan üç baget elmas, sarkan inciye giden üç küçük elmas daha içerir. Üç telli kolye de incilerden yapıldığından, iki parça güzel bir uyum sergiliyor ve Kate tarafından birden fazla kez birlikte takılmış.

Kate Middleton, Prens George, Prenses Charlotte
Kate, Kraliçe II. Elizabeth’in cenazesinde mücevherleri takıyor. (Tim Rooke/Shutterstock)

Anma Günü etkinliklerine ek olarak Kate, hem mücevherleri 2021’deki Prens Philip’in cenazesinde hem de Haziran’daki Kraliçe’nin Platin Jübile’sinde sadece küpelerini taktı. İnciler genellikle bir yas sembolü olduğundan, Prenses’in onu cenazelerde ve en son Anma Günü’nde takmayı seçmesi çok uygundur. Kıyafetleriyle mükemmel uyum sağladılar ve hükümdarı yakın tutmanın harika bir yoluydu.

Yıllık etkinliğin ilk gününe ek olarak, Kate, William ve diğer bazı kraliyet ailesi üyeleri, Kral Charles ve camilla, Kraliçe Consort, Pazar günü Whitehall’daki Cenotaph’ta Pazar Anma törenine katıldı. Kate, törenin bir bölümünde yine siyah bir ceket giyen Camila’nın yanında dururken şık siyah bir ceket giymişti. İkisi de görünüşlerini Kate için bir şapka ve Camilla için büyüleyici bir başlık da dahil olmak üzere başlıklarla tamamladılar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/13/kate-middleton-honors-queen-elizabeth-jewelry-remembrance-day-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir