Kate Middleton, İmzalar Hakkında “Kural” ı Bozması İstendiğinde Ne Dedi?


Kate Middleton kraliyet kurallarına bağlı kalıyor.

Aslında, 41 yaşındaki Galler Prensesi’nin son nişanlarından birinde neden imza imzalayamayacağını açıkladığı bildirildi.

Kate, 22 Mayıs’ta Londra’daki Royal Hospital Chelsea’de düzenlenen 2023 Chelsea Flower Show’a katıldı. Etkinlik sırasında, Majesteleri pembe bir ME+EM gömlek elbise giymiş, bahçelerde gezindi, bir çocuk pikniğine katıldı ve Kate ile konuştu. genç doğa severler. Ve görünüşe göre, çocuklardan biri onun imzasını almayı umuyormuş.

Ancak Kate’in talebi yerine getiremeyeceğini belirttiği bildirildi. Başka bir seçenek bulmadan önce “Adımı yazamam” diye yanıtladı. İnsanlar“ama çizebilirim.”

Görünüşe göre, bir çocuk için bir çiçek ve bir başkası için bitkilerle çevrili bir gölet çizdiğini bildiren outlet ile birkaç eskiz sunmuş gibi görünüyor.

Kate, dergiye göre neden imza atamadığı sorulduğunda, “Benim adım Catherine. İmzamı yazmama izin verilmiyor, bu kurallardan sadece biri.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375211/here-s-what-kate-middleton-said-when-asked-to-break-royal-%22rule%22-about-autographs?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir