Kate Middleton, Büyüleyici Ziyafet Öncesinde Royal Purple’da Bir Vizyon


Mor saltanatı.

Kate Middleton Galler Prensesi olarak yeni rolüne ciddi anlamda şık bir tarzla yerleşiyor.

İşaretleme Kral Charles IIIHükümdar olarak ilk Devlet Ziyaretine 40 yaşındaki kocası katıldı Prens William Londra’daki Horse Guards Parade’de Güney Afrika cumhurbaşkanını karşılamada.

22 Kasım’daki tören etkinliği için Kate, favori İngiliz tasarımcılarından birinin imzasını taşıyan ultra muhteşem erik rengi bir ceket elbise seçti. Emilia Wicksteaduyumlu bir şapka, sivri burunlu süet ayakkabılar ve bazı ekstra özel takılar ile tamamlandı.

Bir zamanlar merhum kayınvalidesine ait olan bir dizi pırlanta ve inci damla küpe takmanın yanı sıra Prenses Dianakraliyet giydi Kraliçe AlexandraWeb sitesinde belirtildiği gibi, Galler Prensi tüy amblemini taşıyan ünlü Üç Tüylü Broş Mahkeme Kuyumcu.

Elmas ve yakutlardan oluşan zümrüt damla kolye ile yapılan broş, Kraliçe Alexandra ile evlendiğinde hediye edildiği 1863 yılına kadar uzanıyor. Kral Edward VIIWeb sitesinin bildirdiğine göre, o zamanlar Galler Prensi olan. Daha yakın zamanlarda, maytap Diana tarafından 1997’deki ölümüne kadar birçok kez giyildi ve Kraliçe Eş Camilla 2000’li yıllarda başlıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355855/kate-middleton-is-a-vision-in-royal-purple-ahead-of-glamorous-banquet?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir