Kate Middleton 2022 Renk Geçit Töreninde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kate Middleton 2022 Renk Geçit Töreninde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

Kate Middleton onurlandırdığı gibi mutlak bir vizyondu Kraliçe II. Elizabeth’in 2 Haziran’daki Trooping the Color geçit töreninde 96. doğum günü. Kate kayınvalidesinin yanında bir arabaya bindi. Camilla, Cornwall Düşesi. Cambridge Düşesi, beyaz bir ceket ve onunla uyumlu büyüleyici bir şapka içinde gülümsüyordu. Alay için saçlarını şık bir topuz haline getirmişti. Kate’in üç çocuğu, Prens George, Prens Louis ve Prenses Charlottearabaya binmek için onun karşısına oturdular.

Kate Middleton
Kate Middleton, Trooping the Color geçit töreninde beyaz bir kıyafetle. (Tim Rooke/Shutterstock)

Trooping the Color, Britanya Egemeninin resmi doğum gününü kutlayan yıllık bir etkinliktir. Kraliçe Elizabeth 21 Nisan’da 96 yaşına geri döndü. Ancak bu yıl, Kraliçe’nin Platinum Jübile’si için etkinliklerle dolu bir hafta sonu başlattığı için bu yıl daha da özeldi. Bu yılın başlarında, resmi olarak 70 yıllık hizmete ulaştı ve onu Platin Jübile kutlayan ilk İngiliz hükümdarı yaptı.

Kate Middleton
Kate Middleton, Trooping the Colour’da çarpıcı görünüyor. (Tim Rooke/Shutterstock)

Trooping the Colour’da Kraliçe Elizabeth, Atlı Muhafızların Geçit Töreninde bir arabada yönlendirilir. Kraliyet selamıyla karşılandıktan sonra, birlikleri denetler ve askerlerin saflarına bir bayrak işlenir. Askerler daha sonra Kraliçe’nin yanından geçerler ve Kraliçe Kraliyet Hava Kuvvetleri’nin uçuşunu izlemek için Buckingham Sarayı’na geri döner. Etkinliğin sonunda balkonda Kraliyet Ailesinin diğer üyelerinin de katılması bekleniyor.

Kate, kocası, Prens Williamve çocukların hepsinin bu hafta sonu Kraliçe’nin Platin Jübilesini onurlandırmak için çeşitli etkinliklerde olması bekleniyor. Prens HarryMeghan Markle ve iki çocuğu, arşiv ve lilibet, ayrıca kutlamalara katılmak için Kaliforniya’dan İngiltere’ye geri döndüler. Ancak, artık resmi olarak Kraliyet Ailesi üyesi olmadıklarından, dört günlük festivalin halka açık etkinliklerine ne kadar dahil olacakları belirsiz.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/kate-middleton-trooping-the-color-parade-2022-outfit-photos/

Yorum yapın

SMM Panel