Kate Hudson’ın Kocası – Hollywood Life


Kate Hudson'ın Kocası - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA

  • Kate Hudson, Oscar adayı bir aktris.
  • ‘Cam Soğan’ yıldızı, eski kocası Chris Robinson da dahil olmak üzere üç farklı erkekle üç çocuğu paylaşıyor
  • Kızının babası Danny Fujikawa ile nişanlıdır.

Kate Hudson asırlar gibi görünen bir süredir Hollywood’un sade It Girl’ü oldu. muhteşem kızı Goldie Hawn1979 Nisan doğumlu, 2000’li yıllardaki ilk performanslarından biriyle parkın dışına çıktı. Neredeyse ünlü, bir rock grubunun OG hayranını oynayarak En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu onayını kazandı. O zamandan beri Kate, aşağıdakiler gibi romantik komedilerle bir hayran kitlesi kazandı: Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir? Ve Gelin Savaşları.

Kate Hudson'ın Kocası - Hollywood Life
Danny Fujikawa ve Kate Hudson, birbirlerini 15 yıldır tanıdıktan sonra 2016 yılında çıkmaya başladılar. (Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA)

Fabletics’in kurucusu aynı zamanda bir lejyon romantik hayran kazandı. Kate bir kez evlendi ve şu anda nişanlı! İlk kocası ve sıradaki kocasıyla aşağıda tanışalım!

Chris Robinson

Kate Hudson'ın Kocası - Hollywood Life
Kate Hudson ve Chris Robinson 2000 yılında bir araya geldiler. (©2002 RAMEY PHOTO/MEGA)

Kate, Oscar adayı performansıyla çok heyecanlıydı. Neredeyse ünlü uzun boylu, esmer ve yakışıklı solisti ile tanıştığında Siyah taçlar, Chris RobinsonMayıs 2000’de New York’ta bir partide, başına E!. Kısa bir flörtün ardından birlikte yaşamaya başladılar ve o yılın Yılbaşı gecesi Colorado’da şamanistik bir törenle evlendiler.

2001 Altın Küre’de gong’unu kabul ederken Neredeyse ünlü, Kate Chris’e teşekkür etti. Kocam Chris Robinson. Bana her gün ilham veriyorsun, ”dedi o sırada. Chris, söylediği gibi aşkı hemen paylaştı İnsanlar, “Eş, aile ve müzisyen olarak çok daha iyi bir yerdeyim.” Hatta onun için “Katie Dear” adlı bir şarkı bile yazdı.

Çift oğlunu karşılamaya devam edecekti Ryder Ocak 2004’te. “Dolunayda kanserden doğdu, bu genç adam tüm kalbime sahip,” diye fışkırdı Kate ona. instagram 7 Ocak 2023’te Ryder’ın 19. doğum günü için inanılmaz bir saygı duruşunda bulunmak üzere. “Komik, sevgi dolu, kibar, sadık, duyarlı. Tatlı oğlum Ryder, doğduğun günü kutlamayı seviyorum. Doğumunuz hepimizin hayatını sonsuza dek değiştirdi ve her gün çok fazla neşe ve kahkaha getirdi.

Kate ve Chris, evlilik anlaşmazlığı söylentileri arasında Ağustos 2006’da ayrılacaktı. Chris, o yılın Kasım ayında uzlaşmaz farklılıkları öne sürerek boşanma davası açtı. Boşanmaları 25 Ekim 2007’de tamamlandı. Chris, 2009’da tekrar evlendi ve bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Müzisyen, kişisel hayatını oldukça gizli tutuyor ancak hayranlarıyla yaptığı konser turu hakkında bilgi veriyor. Instagram. Şarkıcı şimdi The adlı gruba liderlik ediyor. Chris Robinson KardeşliğiKara Kargalar 2015’te dağıldığı için.

Danny Fujikawa

Kate Hudson'ın Kocası - Hollywood Life
Danny ve Kate, 2018’de kızı Rani Rose’u dünyaya getirdi. (Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA)

Chris’ten sonra, Kate’in oldukça karışık bir talipleri olacaktı! İtibaren Owen Wilson ile Alex Rodriguez, çarpıcı yıldız, eski bir arkadaşına inene kadar bazı yüksek profilli ünlülerle çıktı! Kate ile aşk başladı Danny Fujikawa 15 yıldır onu tanıdıktan sonra Aralık 2016’da!

“Danny ile ilk tanıştığımda 23 yaşındaydım ve Ryder’a aşırı derecede hamileydim. Üvey kız kardeşleri benim en iyi arkadaşlarım @sarafoster @erinfoster ve bu yüzden on yıldan fazla bir süredir aynı çevredeyiz! Kate, 2017’de Instagram aracılığıyla yazdı. “Bir yıl önce bugün Danny beni bir yürüyüşe çıkardı ve bir aile dostuyla sadece bir yürüyüş olduğunu düşündüğüm şey çok hızlı bir şekilde beklenmedik bir ilk buluşmaya dönüştü. Bu ilk buluşmada hiçbir hamle yapılmadı. Aslında, ilk hamleyi yapması aylar aldı! Ve bu köprüde bir öpücük güzel olacağından, bir yıl sonraki öpücük çok daha tatlıydı.”

Grubun solisti olan müzisyen/yapımcı Şeflerhoş geldin kızı Rani Gül 2 Ekim 2018’de Kate ile. instagram sevgililer günü için Ryder ve Rani ile birlikte Kate de oğlunu paylaşıyor Bingham2011 Temmuz doğumlu, eski nişanlısı ile Matthew Bellamyİngiliz solisti İlham perisi.

Kate ve Danny, Rani’yi karşılamalarından üç yıl sonra nişanlandıklarını duyurdular. Kucaklaşan çiftin ve Kate’in Eylül 2021’de Instagram üzerinden devasa maytabını gösterdiği tatlı bir fotoğrafın yanı sıra aktris, “Hadi gidelim!” Ve emin ol, HollywoodYaşamı çift ​​sunağa “gideceği” zaman sizi haberdar edecek!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kate-hudson-husband-5036103/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir