Kate Hudson’ın 18 Yaşındaki Oğlu Ryder, İlk Dövmesini Gösterdi: Fotoğraf – Hollywood Life


Kate Hudson'ın oğlu Ryder


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Kate Hudson‘in en büyük çocuğu resmi olarak mürekkeplendi – ve yeni dövmesinin arkasında en tatlı anlamı var. 28 Haziran’da, Ryder18 yaşında, kardeşlerinin her birinin adının ilk harfi olan CBR baş harflerinden oluşan ilk dövmesini yaptırdı. “C” 13 yaşındaki kız kardeşi için Cheyennebabası kim, Chris Robinson‘s, kızım. “B” üvey kardeşi içindir Bingham10, kim Ödünç alınan bir şey aktrisin eski nişanlısıyla oğlu Matt Bellamy Muse’un. Son olarak, “R” Rani GülKate’in 3 yaşındaki kızı ve uzun zamandır birlikte olduğu partneri Danny Fujikawa.

Ryder, popüler İngiliz sanatçı tarafından mürekkeplendi Claudio TrainaLondra merkezli dövme ve piercing salonunda çalışan Sixty Ink. Dövme sanatçısı, Instagram Hikayesinde yukarıda görülen, Kate ve Ryder ile poz verdiği bir fotoğraf paylaştı. Daha sonra Kate tarafından paylaşılan fotoğrafta Ryder, beyaz kargo pantolonu, bebe mavisi kısa bluzu ve örgüleri içinde çok sevimli görünen ünlü annesine sarıldı ve kolunu onun omzuna doladı. Kate sol dirseğini, elleri önünde poz veren Claudio’ya dayadı.

Ryder henüz yeni vücut resmini kendi Instagram hesabına göndermedi. Yeni mürekkebini göstermek yerine, iki arkadaşıyla paylaştığı sokak giyim markası Oddball Streetwear’ı tanıtmakla meşguldü. Ocak ayında markayı duyurdu ve Mart ayında web sitesini kullanıma açtı. 29 Haziran’da Oddball Streetwear için Instagram ilan edildi eşyaları Los Angeles’ta bir tuğla-harç mağazasından satın alınabilir.

Kate, 3 Haziran’da liseden mezun olduğu için son zamanlarda oğluna çok sevgi veriyor. en küçük iki çocuğu. “Bugün ailemiz için büyük bir gündü. Çocuklarınızın küçüklüğünden bahsettiğiniz ve ‘hey, bir gün 2022 olacak ve liseden mezun olacaksınız!’ gibi şeyler söylediğiniz bir gün. Sanki o gün o kadar uzak ki, zar zor ulaşılıyor. Ve işte buradayız!” düşkün anne başladı. “@mr.ryderrobinson sen en inanılmaz genç adamsın. Seni yetiştirmek hayatımın en büyük hediyelerinden ve zevklerinden biri oldu. Herkesin hayatına çok şey katıyorsun. Nazik, sevgi dolu, cömert, sabırlı, eğlenceli ve türünün tek örneğisin. Bu sonraki bölüm için çok heyecanlıyım. Gitme yolu bebeğim! Annem seni seviyor!”

Kate’in oğluna olan sevgisinden başka bir şeyi olmadığı açık, tatted ve hepsi!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/kate-hudson-son-tattoo-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir