Kate Hudson, Son Ryder’ın Liseden Mezuniyetini Kutluyor – Hollywood Life


Kate Hudson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Kate Hudson43 yaşında, gururlu bir anne. aktrisin oğlu Ryder Robinson18 yaşında, liseden 2 Haziran Perşembe günü mezun oldu ve tüm aile kutlamak için oradaydı. Kate, en büyük çocuğu ve yakında üniversite öğrencisi olacak olan yeşil şapkası ve cüppesiyle Instagram’da iki fotoğraf paylaştı. İlk görüntüde, Ryder evde Kate ve üvey kardeşiyle poz verdi. Bingham10 ve üvey kız kardeş rani3. Ryder’ın mezuniyetinde Kate ve eski müzisyeni Chris Robinson55 yaşındaki oğulları ile tatlı bir fotoğraf için tekrar bir araya geldi.

Altyazısında Kate, Ryder’ın mezuniyetini aileleri için “büyük bir gün” olarak nitelendirdi ve oğlunun başarısı üzerine fışkırdı. “@mr.ryderrobinson sen en inanılmaz genç adamsın. Seni yetiştirmek hayatımın en büyük armağanlarından ve zevklerinden biri oldu.” Neredeyse ünlü oyuncu gururla söyledi. “Herkesin hayatına çok şey katıyorsun. Nazik, sevgi dolu, cömert, sabırlı, eğlenceli ve türünün tek örneğisin. Bu sonraki bölüm için çok heyecanlıyım.”

“Gitme bebeğim! Annem seni seviyor!” Kate ekledi. “VE!!! Bugün benimle aynı şeyi hisseden tüm ebeveynlere! TEBRİKLER! Bebeklerinizin uçmasına izin vermek kolay değil ama uçun çocuklar uçsun! 💫” Kate’in ünlü arkadaşları Octavia Spencer, Rachel Zoeve Erin Foster benzer şekilde Ryder’ı mezuniyetinden dolayı kutladı.

Kate Hudson ve Ryder Robinson
Kate Hudson ve Ryder Robinson (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Kate’in oğlu çok hızlı büyüdü! Ryder’ın gençliğinden bu yana uzun yıllar geçti ve ebeveynleri 2000’lerin başında hala evliydi. Kate ve Chris boşandıktan sonra Altın Küre kazananının iki çocuğu daha oldu; oğlu Bingham ile eski nişanlısı, müzisyen Matt Bellamyve kızı Rami ile şu anki nişanlısı müzisyen Danny Fujikawa. Kate, üç çocuklu çok gururlu bir anne ve tüm çocuklarıyla harika ilişkileri var.

Şubat ayında Ryder çıktığını açıkladı. iris apatowfilm yönetmeninin 19 yaşındaki kızı Judd Apatow54 ve oyuncu Leslie Mann50. Çift kısa süre önce yıldönümlerini kutladı, ve özel günün şerefine Ryder, çiftin en şirin fotoğraflarını Instagram’da paylaştı. “Mutlu yıllar aşkım” yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/kate-hudson-son-ryder-graduates-high-school-photo/

Yorum yapın

SMM Panel