Kate Hudson Seksi Bir LBD’ye Kaymadan Önce Beyaz Bikini Modelleri: Video – Hollywood Life


Kate Hudson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Kate Hudson Instagram sayfasını ısıtıyor. 43 yaşındaki oyuncu, 21 Haziran’da yüksek moda ayakkabı markası Stuart Weitzman’ın tanıtımını yapmak için platforma çıktı ve bunu yaparken fit figürünü sergiledi. Üç çocuk annesi, ayakkabılarını havuz başı görünümünden küçük siyah bir elbiseyle eşleştirmeye geçişten oluşan bir “yaz hızlı değişimi”nde takipçilerine onları nasıl giyeceklerini göstererek markanın topuklu ayakkabılarının çok yönlülüğünü sergiledi. Aynı zamanda bikiniyle başlamak anlamına geliyordu, bu da Ödünç alınan bir şey aktrisin sağlam abs ve güçlü bacakları.

Videonun ilk bölümünde Kate, yüksek belli alt ve askılı üstten oluşan beyaz bikinisiyle poz verdi. Doğal ışık sağ tarafına çarptığında beyaz bir duvara yaslandı ve bacaklarını uzatmak için uzattı. Stuart Weitzman imzalı, ayağının üst kısmına iki ışıltılı fiyonk takmış, askılı gümüş bir topukluyla poz verdi.

Videonun ikinci bölümünde Kate’in görünümü geceye çevirdiği görülüyordu, bu yüzden o ünlü çerçevesine güzelce yapışan muhteşem siyah bir elbiseye şakacı bir şekilde adım attı. Elbiseyi giydikten sonra, altından parlayan tenini bir kez daha ortaya çıkarmak için çıkarmadan önce şakacı bir şekilde gülümseyip kameradan uzaklaştı. “Bikiniden LBD’ye. Hızlı bir yaz değişimi için mükemmel bir ayakkabı,” diye eğlenceli videonun açıklamasını yaptı Kate.

açık aptal altın aktris vücuduna bakıyor ve hatta bazı egzersiz rutinlerine hayranlarını bile getirdi. 2021’de, tavandan sarkan üzengiler tarafından ayaklarının tutulduğu ciddi tahtalardan oluşan ev egzersiz rutininin bir videosunu yayınladı. “Uyanmaya başladı!” Kate yazıya antrenörünü de etiketleyerek başladı. Brian Nguyen, video çekilirken orada onu tezahürat yapan kişi. “Bu kalça ve omuzlarda numara yapan 3 bebek taşıdı! Hanımlar! Güzel çocuklarımızı TÜM GÜN BOYUNCA (tam anlamıyla VE mecazi olarak) taşıyoruz ve dengelemeyi unutuyoruz” diye devam etti.

Belirttiği gibi, Kate’in üç çocuğu var: Rani Gül3, nişanlısıyla paylaştığı kişi Danny Fujikawa35 ve oğulları Bingham10 ve Ryder18 yaşında, Muse solisti ile birlikte olduğu Matthew Bellamy ve eski koca Chris Robinson, sırasıyla. Babalar Günü’nde hayatındaki bazı babalara haraç ödedi. İlk Babalar Günü yazısı Danny’ye adanmıştı. Danny’nin Rani ile poz verdiği birkaç fotoğraftan oluşan bir videonun yanı sıra aktris, “Harika bir babanın Babalar Günü kutlu olsun. Seni çok seviyoruz!”

İkinci bir Instagram’da İletikızı altın sarısı üvey babasını (ve onu yetiştiren adamı) diledi Kurt Russell harika bir gün de. “Eğlenceli, maceracı, tutkulu, kararlı, dürüst, özverili, harika bir baba ve Los Angeles’ın en iyi saçı! Şanslıyız! Seni seviyorum baba! Mutlu Babalar Günü,” diye yazdı ikilinin sarılırken çekilmiş bir fotoğrafı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/kate-hudson-white-bikini-video/

Yorum yapın

SMM Panel