Kate Hudson, Positano, İtalya’da Turuncu String Bikini Rocks: Fotoğraf – Hollywood Life


Kate Hudson, Positano, İtalya'da Turuncu String Bikini Rocks: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Kate Hudson olmak istediğimiz bir hayatı yaşamaktır. 43 yaşındaki oyuncu, 6 Temmuz Çarşamba günü küçük turuncu bikinisini sallarken İtalya’nın Positano kentinde sulara sıçrarken görüldü ve hayatının en güzel anını yaşıyor gibi görünüyordu. Kate’e nişanlısı eşlik etti. Danny Fujikawa36 ve ailesi, altın alıç76 ve kurt Russel71, yani büyük bir aile kaçamağıydı.

Kate Hudson
Kate Hudson İtalya’da tatilde. (arka plan)

Görünümüne aksesuar olarak siyah güneş gözlüğü takan Kate, suya girmeden önce kayalık sahilde eğleniyordu. Kate, Danny, Goldie ve Kurt aslında sahili keşfetmeden önce lüks bir yattaydılar ve daha sonra güzel suların etrafında yüzdükten sonra oraya geri döndüler. Arkadaşlar stella McCartney ve onun kocası Alasdhair Willis tarafından elde edilen daha fazla fotoğrafa göre, onlara da katıldı Günlük posta.

Ek fotoğraflarda görüldüğü gibi, Goldie turuncu ve mor bir mayo giyerken, Kurt siyah mayo giydi. Danny, Positano sahilinde jet ski yaparken de görüldü, Kate ise biraz dinlenerek ve gevşeyerek günlerine daha sakin bir şekilde yaklaştı. Ve o günün ilerleyen saatlerinde Kate’in çocukları, aktrisin elini tutarak yattan çıktı. Nereye gittikleri belli değil ama kıyıda yemek yemeleri biraz zaman almış olabilir.

Kate’in üç çocuğu var ve her birinin farklı bir babası var. 2000 yılında Kate evlendi Chris Robinsonve oğullarını karşıladılar, Ryder, 2004’te. Boşanmaları 2007’de kesinleştikten sonra Muse şarkıcısı ile nişanlandı. Mat bellamy 2011’de. Ve aynı yıl oğulları, Bingham, doğdu. Ne yazık ki 2014’te ayrıldılar, ama şimdi Danny Fujikawa ile bir ilişkisi var ve bir kızı karşıladılar, Rani2018 yılında.

Hepsini bir arada tatilde görmeyi seviyoruz ve bir sonraki adımda nereye gideceklerini görmek için sabırsızlanıyoruz.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/06/kate-hudson-orange-string-bikini-positano-italy-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir