Kate Hudson King Street Votka Kampanyasında Mavi Mayo Giydi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kate Hudson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Pichichipixx.com / SplashNews.co

Isıyı yenmenin bir yolu bu! Kate Hudson, 43 yaşında, 3 Ağustos’ta Instagram’da paylaştığı yeni King Street Vodka kampanyasında havuz kenarında uzanırken kesikleri olan mavi tek parça mayoyla muhteşem görünüyordu. tonlu figürünü gösterirken güneş ışığını emerken. “Bugün dışarıda toplantı yapmak. #ulusalkarpuzday” yazdı.

Gönderide, Kate gözlerini kapatırken kesinlikle muhteşem görünüyordu, görünüşe göre makyajsızdı. Cildi, doğal güneş ışığının altında parlarken, takım elbisesindeki gümüş süslemeleri de yakaladı. Kate nişanlısını etiketledi Danny Fujikawa36, havuz kenarındaki seksi pozu yakalayanlar!

Girişimci, oyuncu ve podcast sunucusu ilk alkol markasını 2019’da piyasaya sürdü. King St. Vodka, Kate’in New York’taki King Street’te yaşadığı zamandan ilham aldı. Şirket Web Sitesi. Ürün küçük partiler halinde yedi kez damıtılır ve “mükemmel martini” yapmak için “delicesine pürüzsüz” olarak tanımlanır.

Kate Hudson
Kate Hudson sahilde. (Pichichipixx.com / SplashNews.co)

Eldeki kokteylin ötesinde, bir şişe King St. Vodka’nın yanına stratejik olarak yerleştirilmiş bir iskambil destesi ve bir şampanya bardağında pembe bir kokteyl görülüyordu.

Kate, Juice Beauty ile yaptığı işbirliği de dahil olmak üzere diğer markaların tanıtımını yapmakla meşgul. 5 Ağustos’ta, Juice Beauty ürünlerini kullanarak beş dakikalık sabah cilt bakım rutinini yayınladı. Gönderiye, “Her gün @juicebeauty Kokteyl Konsantreleri ile başlayın. Bugünün 5 dakikası temizle ve git!”

İş kadını ayrıca bir hafta önce 29 Temmuz’da başka bir karpuz votka gönderisi paylaştı. Kate, gönderiye “En iyi votka karpuz kokteyli tarifi kimde? @kingstvodka.”

Kate, iş girişimlerinin yanı sıra çocuklarıyla birlikte yaz güneşinin tadını çıkarıyor. dahil olmak üzere üç çocuk annesidir. Ryder Robinson18, Bingham Hawn Bellamy11 ve Rani Rose Hudson Fujikawa3. Kate’in son çocuğu Rani Rose, 2018’de nişanlısı Danny ile birlikte dünyaya geldi. Çift, Eylül 2021’de yeniden nişanlandı. Danny’den önce Kate, şarkıcıyla daha önce evliydi. Chris Robinson 2000’den 2007’ye.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/kate-hudson-blue-swimsuit-king-street-vodka-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir