Kate Hudson İç Çamaşırıyla Kahve İçiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Kate Hudson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jim Smeal/Shutterstock

Kate Hudson 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü Instagram’da hepsini paylaştı. Gösterişli fotoğrafta, Neredeyse ünlü aktris parlak, güneşli bir günde büyük bir pencerenin önünde makyajsız gibi oturuyordu. Bal sarısının göğsünü örtmek için serbest kalmasına izin verirken, bir çift yüksek belli siyah iç çamaşırından başka bir şey giymedi. Bir elinde telefon, diğerinde küçük beyaz bir bardaktan bir içecek yudumladı. Gönderiye uygun bir şekilde bir güneş emojisi ve bir dizi kahve fincanı ekledi.

43 yaşındaki çocuğu yüksek belli bir kıyafet içinde gördüğümüz tek zaman bu değil. 21 Haziran 2022’de Kate, Stuart Weitzman’dan bir çift yüksek moda ayakkabının tanıtımını yaparken yüksek belli beyaz bikini içindeki tonlu figürünü göstermek için bir kez daha Instagram’a gitti. Müstehcen video montajında, güneş uzun bacaklarına parlarken beyaz bir duvara yaslandı. Daracık siyah bir yazlık elbise giymeden önce birkaç çekimde askılı gümüş topuklu ayakkabılarını gösterdi.

Ancak, Kate’in hayatında olan tek heyecan verici şey bu değil. alıç‘nin yetenekli kızı da 18 yaşındaki oğlunun yürek ısıtan bir gönderisini paylaştı. RyderHaziran ayının başlarında eski kocasıyla tekrar bir araya geldiği lise mezuniyeti Chris Robinson.

“Bugün ailemiz için büyük bir gündü. Çocuklarınızın küçükken bahsettiğiniz ve “hey, bir gün 2022 olacak ve liseden mezun olacaksınız!” gibi şeyler söylediğiniz bir gün. Sanki o gün o kadar uzak ki, zar zor ulaşılıyor. Ve sonra buradayız!” gururla yayınladı.

Kate Hudson
Kate Hudson (Jim Smeal/Shutterstock)

“Seni yetiştirmek hayatımın en büyük armağanlarından ve zevklerinden biri oldu. Herkesin hayatına çok şey katıyorsun. Nazik, sevgi dolu, cömert, sabırlı, eğlenceli ve türünün tek örneğisin. Bu sonraki bölüm için çok heyecanlıyım. Bebeğim gitmenin yolu! Anne seni seviyor! VE!!! Bugün benimle aynı şeyi hisseden tüm ebeveynlere! TEBRİKLER! Bebeklerinizin uçmasına izin vermek kolay değil ama uçun çocuklar uçsun!” mutlu bir şekilde devam etti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/02/kate-hudson-underwear-sipping-coffee-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir