Kate Hudson, Ashley Tisdale ve Daha Fazlası Şükran Günü’nü Nasıl Kutluyor?


Türkiye konuşma zamanı.

2022 Şükran Günü şerefine, Hollywood yıldızları gevşemek ve sevdikleriyle kaliteli zaman geçirmek için biraz zaman ayırıyor. Süre PembePlanları arasında paten kaymak ve balkabaklı cheesecake yapmak var. Kate Hudson Geçenlerde E söyledi! Boş zamanlarını tatillerde sevdikleriyle kavga ederek, gülerek ve içerek geçirdiği haberi.

Bu Şükran Günü, Neredeyse ünlü aktris, Ashley Tisdale, Kate Bosworth, Tia Mowry ve daha fazla yıldız en çok minnettar oldukları şeyi paylaşarak verme ruhunu benimsiyorlar. Bu, hayatlarındaki özel insanlara tatlı övgüler göndermeyi içerir.

Kate, “Hayat değerlidir” diye yazdı. instagram Şükran Günü’nde, çocukları ve annesi de dahil olmak üzere arkadaşları ve ailesiyle çekilmiş fotoğraflarının yanı sıra Goldie Hawn. “#gratefuleveryday #happythanksgivng.”

Günün erken saatlerinde, Mariah Carey aile kutlamasına erken başladı; onun ve eski kocası Nick Cannon‘nin ikizleri Fas ve Monroe Macy’s Şükran Günü Geçit Törenindeki performansı sırasında sahnede sevimli kamera hücreleri yaptı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355526/how-kate-hudson-ashley-tisdale-and-more-stars-are-celebrating-thanksgiving-2022?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir