Kate Gosselin, Son Collin’in Yabancılaşma Suçlamaları Üzerine Sessizliği Bozdu


aynı bölümde 2000’lerin Karanlık YüzüJon, Mady, Cara, Alexis, Aaden, Leah ve Joel ile kendi ilişkileri hakkında konuştu; 2009’daki boşanmalarının ardından Kate’in velayetini aldı.

“Uzaklaştığım çocuklara erişimim yok” diye itiraf etti. “Neden gelmeyi bıraktıklarına dair hiçbir fikrim yok. Cevabım yok. Yok gibi. En kötüsü bu.”

Ancak, belgeselde yapılan açıklamalara ağırlık veren tek aile üyesi Kate değil. Bölümün yayınlanmasının ardından Mady, Collin’i aileleri hakkındaki yorumları nedeniyle eleştirdi.

“Beni ve yakın ailemin her bir üyesini (geçen yılki bazı olaylar) fiziksel olarak tehdit eden herhangi bir kişiye/kişilere bağlılığımı borçlu değilim.” Instagram Hikayeleri 20 Temmuz başına İnsanlar. “Ayrıca, ırk kimliği, cinsiyet kimliği veya dini inançları nedeniyle başkalarına karşı nefret dolu ve hatta şiddet içeren davranışlar sergileyen birinin hayatımda olmasına asla izin vermeyeceğim.”

​​Kızının açıklamasına yanıt olarak Jon şunları söyledi: İnsanlar“Collin’in oturup geçmişi hakkında konuşması cesaret gerektirdi ve beklediğim en son şey, altıncı sınıftan beri onu görmemiş veya onunla konuşmamış bir kardeşinden daha fazla tacize uğramasıydı.”

E! Haberler, yorum için Jon’u temsil eden yöneticinin yanı sıra Kate, Collin, Hannah ve Mady’yi temsil eden yöneticiye ulaştı, ancak yanıt alamadı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380961/kate-gosselin-says-son-collin-has-%22multiple-psychiatric-diagnoses%22-in-response-to-estrangement-allegation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir