Kate Gosselin, Son Collin’in Taciz İddialarına Tepki Verdi – Hollywood Life


Kate Gosselin


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Shutterstock

Kate Gosselin iki çocuğundan sonra kendini savunuyor, Collin Gösselin Ve Hannah Göselin, Collin’in kendisi tarafından haksız muamele gördüğünü ve büyüyen kardeşlerinden uzaklaştığını iddia etti. 19 yaşındaki Collin davranış sorunları olduğunu kabul etse de (bu da onun ergenlik öncesi olarak kurumsallaşmasına yol açtı), yakında çıkacak olan bir belgeselde annesinin rutin olarak “öfkesini ve hayal kırıklığını ondan çıkaracağını” iddia etti. 2000’lerin Karanlık Yüzü ViceTV tarafından. 48 yaşındaki Kate, Collin ile olan çalkantılı ilişkisi hakkında asla konuşmak istemediğini söyledi, ancak İNSANLAR 21 Temmuz Cuma günü “başka seçeneği olmadığını” hissetti. HollywoodYaşamıyorum için Collin’e ulaşma girişimleri başarısız oldu ve şu konu için bir temsilciden anında yanıt alamadık: Jon Gosselin.

“Bunu yapmak zorunda kalmayı hiç istemedim, ancak kendimi köşeye sıkıştırılmış ve başka seçeneğim kalmamış gibi hissediyorum. Bunu yapmak beni üzse de, şimdi konuşmam gerekiyor,” diye başladı Kate ifadesine. İNSANLAR dramla ilgili. “Bütün kalbimle sevdiğim oğlum Collin, yıllar içinde birden fazla psikiyatrik teşhis aldı” dedi. “Kendimin, kardeşlerimin ve kendi iyiliği için, yıllarca ayakta tedavisinin ardından ihtiyaçlarını karşılamadığı anlaşılan bir tesise yerleştirildi.” Ayrıca, “onu kabul etme kararının, onun bir silah kullanmasını içeren birçok saldırı/patlamasından birinin ardından acil servis doktorları tarafından verildiğini” iddia etti.

Kate Gosselin
Kate Gosselin, 21 Temmuz 2023 tarihli bir açıklamada oğlunu kendisine ve kardeşlerine şiddet uygulamakla suçladı (Fotoğraf: Shutterstock)

Kate daha sonra Collin’in sözde “öngörülemez ve şiddetli” davranışının, Jon onu tedaviden alır almaz tekrar başladığını söyledi ve Jon’un bunu yaşadığını iddia etti. Collin’in çarpık gerçeklik algısı, her zaman uğraştığı birçok sorundan biridir. Aile üyeleri akıl sağlığı sorunlarıyla boğuşan birçok insanın da onaylayabileceği gibi, tam uydurmaların ortaya çıkması nadiren ve ne yazık ki şaşırtıcıdır ve bu, bu kavganın yürek burkan başka bir yönüdür,” dedi Kate. “Bütün ebeveyn-çocuk ilişkileri karmaşıktır, ancak akıl hastalığı söz konusu olduğunda, bırakın dışarıdan başkalarının anlaması kolay olmayı, inanılmaz derecede karmaşık ve acı vericidir.”

bu Kate Artı 8 yıldız, Collin’i “açık tavsiyeyi” izlediği için elinden gelenin en iyisini yaptığını iddia etmeye devam etti.[s] pediatrik psikiyatrının ve/veya uzman ekibinin. Collin çocukken evlerinde yaptığı her şeyin, evde yaşayan veya evlerine giren herhangi bir kişiyi veya hayvanı “korumak” olduğunu ekledi.

Kate, “Maalesef, Collin’in hala çok fazla yardıma ihtiyacı olan çok sorunlu bir genç adam olduğuna inanıyorum. Öngörülemeyen davranışları ve bize karşı şiddet eğilimleri nedeniyle erkek ve kız kardeşleri ve ben onun hayatına doğrudan dahil olmadık. ne ablası Mady Son zamanlarda sosyal medyada paylaşılanlar tamamen doğru ve bunu yaparken gösterdiği cesareti derinden takdir ediyorum.” Konuyla ilgili söyleyecek hiçbir şeyi kalmadığını onaylayarak imzaladı.

Kate Gosselin'in çocukları
Kate ve Jon Gosselin, çocuklarıyla ‘Jon & Kate Plus 8’ için poz veriyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Collin’in 22 yaşındaki kız kardeşi Mady, Collin’in annesi hakkında yaptığı açıklamaların ViceTV tarafından yayınlanmasının ardından sosyal medyayı kullanarak Collin’e seslendi. Üniversite mezunu, “Ailemizin TV şovunun sona ermesinden sonra kardeşime özel olarak yaşama olanağı sağlamak için bu konuda konuşmak zorunda kalmak istemedim, ancak son birkaç gündür nefret mesajlarından bunaldım ve rekoru düzeltmem gerektiğini hissediyorum,” diye söze başladı üniversite mezunu. “Beni ve yakın ailemin her bir üyesini fiziksel olarak tehdit eden herhangi bir kişiye/kişilere bağlılık borcum yok (bazı olaylar geçen yıl kadar yeni). Ayrıca, ırk kimliği, cinsiyet kimliği veya dini inançları nedeniyle başkalarına karşı nefret dolu ve hatta şiddet içeren davranışlar sergileyen birinin hayatımda olmasına asla izin vermeyeceğim.”

Kendisinin ve Collin’in çok farklı insanlar olduğunu ve hayatında ona yer olmadığını söylemeye devam etti. “Nezaket, hoşgörü, sevgi ve kabullenme hayatımdaki temel değerlerdir ve KİMSE için onlardan taviz vermeyi reddediyorum, ne yazık ki görüşlerini özel olarak çok net bir şekilde ifade eden erkek kardeşim Collin bile,” dedi kararlı bir şekilde. “Fiziksel şiddet ve nefret söylemi” konusunda sorun olmayan biriyle ilişki kurma ihtiyacı hissetmediğini doğrulamaya devam etti.

Mady Gosselin / Instagram
Mady’nin kardeşinin sözleriyle ilgili tam açıklaması yukarıdaki ekran görüntüsünde görülebilir (Fotoğraf: Mady Gosselin / Instagram)

Collin, babası Jon tarafından 2018’de Philadelphia dışındaki Fairmount Davranışsal Sağlık tesisinden serbest bırakıldığından beri annesinden uzaklaştı. Collin babasıyla yaşamaya gitti ve kısa bir süre sonra Hannah onu takip etti. Collin, diğer altı kardeşinden de ayrı kalmaya devam ediyor. Diğer kardeşleri arasında 22 yaşındaki kara ve diğer dört altız, Aden, Alexis, joelVe Leah.

Jon, Collin’i desteklemeye devam etti ve hatta yaptığı açıklamada Mady’nin iddialarına karşılık verdi. İNSANLAR. Collin için oturup geçmişi hakkında konuşmak cesaret isterdi. Ve altıncı sınıftan beri onu görmemiş veya onunla konuşmamış bir kardeşinden daha fazla tacizde bulunmasını bekleyeceğim en son şey de buydu.” Jon ve Kate Artı 8 şap dedi. Collin harika bir adama dönüştü. Onu seviyorum ve büyüyüp genç bir ABD Deniz Kuvvetlerine dönüştüğünü görmekten gurur ve heyecan duyuyorum.”

Collin’in davranış sorunlarına gelince, her iki ebeveyni tarafından farklı şeyler söylendi. 2016’da Kate, “özel ihtiyaçları” olduğu için onu gönderdiğini söyledi. 2019’da Jon, Collin’e DEHB teşhisi konulduğunu iddia etti, ancak daha fazla bir şey yok. Günlük posta.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/kate-gosselin-reacts-son-collin-abuse-claims/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir