Kate Bush Pens Duffer Kardeşlere Yürekten Teşekkür Ediyor


yabancı şeyler almıştır Kate Bush‘ın müziği yeni (uğuldayan) zirvelere.

yaratıcılar Mat ve Ross Duffer 1985 yılında “Running Up That Hill” adlı şarkısını seslendirdi. Stranger Things 4: Cilt I, single’ı ABD ve İngiltere listelerinin zirvesine gönderiyor. Ve şimdi Bush, kardeşlere sadece yenilenen ilgi için değil, aynı zamanda zihinsel sağlığın önemini vurguladıkları için teşekkür ediyor.

“Bu son dizide karakterler şu anda gerçekte var olan aynı zorlukların çoğuyla karşı karşıya” diye yazdı. Blog 20 Haziran. “Duffer Brothers’ın herkesin, özellikle de gençlerin inanılmaz derecede zor olduğu bir zamanda, insanların kalplerine özel bir şekilde dokunduğuna inanıyorum.”

Bush şöyle devam etti, “‘Running Up That Hill’i bu kadar olumlu bir ışıkta öne çıkararak – Max için bir tılsım olarak. [Sadie Sink] (ana kadın karakterlerden biri)—şarkı, hikayesinin duygusal alanına getirildi. Korku, çatışma ve sevginin gücü onun ve arkadaşlarının her yerinde.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335229/kate-bush-pens-heartfelt-thank-you-to-the-duffer-brothers-after-stranger-things-song-success?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel