Kate Bosworth Pembe Bikinisiyle Büyüledi ve Justin Long’un Elini Tuttu – Hollywood Life


kate bosworth pembe bikini


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

Plajda bir PDA kadar yeni evli mutluluğunu anlatan hiçbir şey yok! Kate Bosworth40 ve Justin Uzun44, sarışın güzelin paylaştığı 18 Mayıs’ta mükemmel bir çiftti. fotoğraf döngüsü Roxy ile yaptıkları son çekimden. Kate, sevimli fotoğraflara “@roxy kampanyamızdaki #bts hayatımın en güzel günlerinden bazılarını çekiyor” açıklamasını yaptı. İlk slaytta, mavi aşk yıldız, kırpılmış sarı bir tişörtle eşleştirilmiş pembe çiçekli bir bikini altını salladı. Bu sırada başrol oyuncusu gömleksiz kaldı ve sadece mavi mayo giydi.

9 Mayıs’ta yayınlanan bölümde evlendiklerini doğrulayan çift, Justin Long ile Hayat Kısa podcast, Instagram üzerinden paylaştığı tatlı samimi fotoğrafta el ele yürüdü. Daha sonra, ikinci slaytta Kate bir sörf tahtasını tuttu ve aynı pembe bikiniyle okyanusa baktı. Beşinci fotoğrafta, Roxy elçisi sörf tahtasına yaslanırken mayolarını seksi çizgili body con elbisesiyle değiştirdi.

Kate’in 983.000 takipçisinin çoğu, muhteşem plaj görünümünden fışkırmak için gönderinin yorumlarını aldı. Senin yüzünden Roxy’ye girdiğimi hatırlıyorum ve mavi aşk. Onlardan gençken aldığım ilk bikiniyi hala özlüyorum,” diyen bir hayran alay ederken, bir başkası “İzleme isteği uyandırıyor. mavi aşk Tekrar! Muhtemelen beşinci kez.” Bu sırada bir hayran, Justin’in resmi Roxy kamera hücresinin nerede olduğunu sordu. “Justin’in bikinili reklamı nerede?!” diye kaleme aldılar.

Kate Bosworth
Kate Bosworth’un Roxy 2023 mayo kampanyası. (Roxy; Kate Bosworth x Roxy / MEGA)

40 yaşındaki oyuncunun son reklam kampanyasının kamera arkası görüntüleri, olaydan bir hafta sonra geliyor. Mesafeye Gitmek yıldızı görünüşe göre kendisinin ve Kate’in zaten evli olduğunu ima etti. Justin, podcast bölümü sırasında “Şimdiki karıma gerçekten aşık olurken oradaydım,” dedi. “Ziyarete geldi ve ben hiçbir zaman rahat hissetmedim… set ziyaretleri. İlişkiyi ayırmayı seviyorum… Ama evet, onun orada olmasına bayılıyordum ve en büyülü zamanımızı yaşadık. “Onun orada olması bana yardımcı oldu. Bana sahnelerde yardım ederdi. En iyisiydi.”

kate bosworth ve justin
Kate Bosworth ve Justin Long, görünüşe göre Mayıs 2023’te evlendiklerini doğruladılar. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Justin’in tatlı itirafı, Kate ile podcast’inin 4 Nisan’daki bölümünde nişanlandıklarını doğrulamalarından sadece bir ay sonra geldi. “Sanırım ikimiz de bunu bu alanda paylaşmaya karar veriyoruz çünkü muhtemelen bize bu soru sorulacak ve ‘Peki, bu konuda kendimizi en iyi hissettirecek şekilde nasıl konuşabiliriz’ diye düşündük ve biz Justin o sırada ‘Ah, seninle bunun hakkında konuşmayı gerçekten çok isterim’ diye düşündüm. O günün ilerleyen saatlerinde, “şimdiki karısı” haberi duyurmak için Justin’le bir dizi tatlı fotoğraf paylaştı. “Bunları duyurmak komik. Bu nasıl doğru yapılır? Uzağa mı gidiyor? Blue Crush’ım var mı? O sadece benden mi hoşlanıyor? … ile bir randevu kazandım ??? Tamam, anladın!”, diye yazdı Kate. postalamak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/kate-bosworth-pink-bikini-holds-hands-justin-long-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir