Kate Bosworth, Erkek Arkadaşı Justin Long’a Doğum Günü Kutlamalarını Paylaştı – Hollywood Life


Justin Long ve Kate Bosworth


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: WaveyPeter / SplashNews.com

Kate Bosworth aşkını döktü Justin Uzun 39 yaşındaki oyuncu, Justin’in 44. doğum günü şerefine birlikte en şirin fotoğraflarını paylaşarak çiftin romantik Instagram hesabını kendi tarafında resmileştirdi. Görüntülerin birçoğunda çiftin öpüşüp bol miktarda PDA’yı paketlediği görülüyor. Kate ayrıca erkek arkadaşına en tatlı mesajı yazdı ve onun hayatına girdiğinden beri nasıl değiştiğini kaydetti.

“Bugün doğdun ve dünya sanıldığından daha parlak aydınlandı ve yıllar sonra hayatı altüst olmuş/yeniden düzenlenmiş bir kızla tanıştın ama sen sabırlıydın ve zamanla aşık oldu şimdi artık bir parıltısı var (uzun zamandır unutulmuş bir kız. önce) çok minnettar * bilemeyeceğin kadar çok 💛,” diye yazdı Kate, başlığına. “Doğum günün kutlu olsun @justinlong beni o kadar çok gülümsetiyorsun ki yüzüm acıyor xx Tanıştığımız günden beri kalbimde huzur yarattığın için teşekkür ederim” diye ekledi.

Cevap olarak Justin, kız arkadaşının haraçını yorumladı ve sosyal medya platformunda onu takip etmeye başlayacağımı söyleyerek şaka yaptı. “Seni sevmek şimdiye kadar aldığım en güzel hediye 🎁💛💛💛 (Bunu banyodan çıkar çıkmaz sana bizzat söyleyeceğim ;)” Yakar Top dedi oyuncu. Kate ve Justin’in ünlü arkadaşlarından bazıları Rachel Bilson ve sofya çalı Yorumlar bölümünde aşklarını dile getirirken Justin’e mutlu bir doğum günü diledi.

Justin Long ve Kate Bosworth
Justin Long ve Kate Bosworth (Fotoğraf: WavyPeter / SplashNews.com)

Justin ve Kate’in ilk kez 2021’in başlarında Arkansas’ta bir film çekerken tanıştıkları bildirildi. Çift daha sonra Nisan ayında Hawaii’ye yaptığı bir gezi sırasında Justin’in “birini” bulduğunu itiraf etmesinin ardından bir PDA ile romantizmini doğruladı. Nick Viall‘ın podcast’i. Bu röportajda Justin, Kate ile olan aşkını “korumak” istediğini açıkladı. “Çatılardan çığlık atmak istiyorum ama aynı zamanda koruyucu olmak da istiyorum” diye paylaştı. “Kutsal.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/kate-bosworth-justin-long-instagram-official-birthday-tribute-photos/

Yorum yapın

SMM Panel