Kate Beckinsale’in Straplez Bikini ve Deniz Kızı Kuyruğu: Video – Hollywood Life


kate beckinsale


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Splashnews

Kate Beckinsale her zaman bir çeşit seksi kıyafet sallıyor ve son Instagram gönderisinde tam olarak bunu yaptı. 49 yaşındaki oyuncu, denizkızı kuyrukları ve bikini üstleri giyerek plaj sandalyelerine uzanmış bir arkadaşıyla birlikte çekilmiş bir videosunu yayınladı. Videoda Kate, Cher ile dans ederken denizkızı kuyruğu olan parlak pembe straplez bir bandeau üst giydi.

Kate’in sakız pembesi bikini üstü dekolteydi ve denizkızı kuyruğu yüksek belli ve daracıkken bol dekolteyi ortaya çıkardı. Cher ile dans ederken pembe ve mavi kuyruğunu hareket ettirdi ve yüksek bir at kuyruğu ve büyük boy kare güneş gözlükleriyle aksesuar yaptı.

Kate bu sevimli pembe bikiniyi ilk kez giymiyor, aslında birkaç hafta önce havuzda bir kuğu şamandırasında uzanırken straplez bikiniyi sallayan bir fotoğraf yayınladı. Bu sefer üstünü, uyumlu yüksek belli buruşuk altlarla şekillendirdi ve saçlarını orta kısımlı dağınık bir topuz yaptı.

Kate, Instagram’da seksi mayoları giymeyi seviyor ve kısa süre önce, büyük dekolteyi ortaya çıkaran dekolteli yuvarlak yakalı, mavi ve beyaz tek parça Greggs giydi. İnce beline kalın beyaz deri bir kemer taktı ve görünümünü beyaz bir örtü ile tamamladı.

Kate sallanan mayoları olmadığında, genellikle etkinliklerde dokuz numara giyinir ve daha geçen gün bir çift parlak pembe Valentino Garvani Tan- ile straplez mor ve beyaz çiçekli Bach Mai Resort 2023 elbisesi giydiğinde çarpıcı görünüyordu. Rugan Deriden Platform Pompaya gidin.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/kate-beckinsale-strapless-bikini-mermaid-tail-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir