Kate Beckinsale, Oscar Partisi’nde Jason Momoa’nın Ceketiyle Sıcak Tutuyor


su adamı Yıldız Jason Momoa gerçek hayatta günü kurtarmak için trident’e ihtiyacı yok.

de Vanity Fair 27 Mart’ta parti sonrası Oscar’ı sunan oyuncu fotoğraflandı Kate Beckinsale ceketini sıcak tutmak için.

İçeriden bir kaynak, “Bir barda sohbet ediyorlardı” dedi. Haberler. “İkisinin de yüzlerinde gülümseme vardı ve sohbetlerine çok ilgiliydiler.”

Kaynak, her iki yıldızın da “gerçekten mutlu göründüğünü” belirterek, gece boyunca birbirlerine karıştıklarını da gördüklerini açıkladı. Arada, kaynağın “sosyal kelebek” dediği Jason, üvey kızıyla takıldı. Zoë Kravitz. Bu arada, Kate ile sohbet etti. Rita Ora, jessica alba ve Sienna Miller.

Jason ve Kate’in görülmesi olaydan iki aydan biraz daha uzun bir süre sonra geldi. Kumdan tepe oyuncu ve eşi Lisa Bonet ayrıldıklarını duyurdu.

Ebeveynleri, “Hepimiz bu dönüşüm zamanlarının sıkışmasını ve değişimini hissettik” dedi. lola14 ve Nakoa-Kurt13, Ocak ayında yaptığı ortak açıklamada. “Bir devrim yaşanıyor ~ve ailemiz de istisna değil… meydana gelen sismik değişimleri hissediyor ve büyüyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324945/kate-beckinsale-keeps-warm-in-jason-momoa-s-jacket-at-oscars-after-party?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın