Kate Beckinsale, Cannes’da Pırlanta Yüzükle Nişan Söylentilerini Ateşledi – Hollywood Life


Kate Beckinsale


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: MCvitanovic / SplashNews.com

Kate Beckinsale, 49, bu hafta Cannes Film Festivali’ndeki Chopard etkinliğine sol yüzük parmağında muhteşem bir pırlanta yüzükle geldiğinde büyük ilgi gördü! Aktrisin göz alıcı mücevherleri, unutulmaz görünüme ait fotoğrafların internette yayılmasının ardından internette nişan söylentilerine yol açtı. Moda seçimi, popüler Fransa etkinliğinin diğer katılımcıları ile kendinden emin bir şekilde kaynaşırken izleyenleri de büyüledi.

Kate Beckinsale
Cannes Film Festivali’nde Kate. (MCvitanoviç / SplashNews.com)

Güzel, belinde geniş dantel parçaları ve siyah platform topuklu siyah straplez bir elbise giymişti. Ayrıca halka şeklinde elmas küpeler takmıştı ve uzun saçlarını geriye ve yukarıya toplayıp siyah bir kurdeleyle bağlamıştı. Kendinden emin bir şekilde kameraların yanından geçerken, koyu oje ve dudak parlatıcısı içeren gurur verici makyajla görünümünü tamamladı.

Kate Beckinsale
Kate’in elmas yüzüğü. (MCvitanoviç / SplashNews.com)

Kate’in elmasının arkasında bir anlam olup olmadığı veya sadece takmaya karar verdiği güzel bir mücevher parçası olup olmadığı belli değil. Yetenekli yıldız, aşk hayatı hakkında oldukça özel olmasıyla tanınır, ancak daha önce ilgi odağı olan bazı erkeklerle çıktığı için dikkatleri üzerine çekmiştir. pete davidson Ve İyi Grace. Ayrıca bir kez evlendi Len Wiseman 2004’ten 2019’a kadar.

Kate, Cannes’a katılmadan önce, dikkatleri üzerine çekildiği için manşetlere çıktı. Matt Atwater. Birlikte Manhattan, NY’da yürürken kucaklaşırken fotoğraflandılar ve Kate’de şampanya rengi bir bluz üzerine krem ​​renkli bir ceket, açık mavi kot pantolon ve siyah topuklu çizmeler ve beyaz bir üst ve koyu kot pantolonun üzerine zeytin yeşili bir ceket dahil olmak üzere şık kıyafetler giydiler. Matt’te. Kate ayrıca saçlarını kıvırcık bir at kuyruğu yaptı ve güneşi gözlerinden uzak tutmak için güneş gözlüğü ekledi. Gezi aşk söylentileri çıkarsa da, bir kaynak söyledi İnsanlar ikisinin sadece arkadaş olduğunu ve hiçbir ilişki olmadığını.

Kaynak, “Arkadaş canlısılar,” dedi. “Ortada romantik bir şey yok.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/kate-beckinsale-engagement-rumors-diamond-ring-cannes-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir