‘Kasıkını’ Sıyırdı – Hollywood Hayatı


Constance Wu


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Konstanz Wu üst düzey bir prodüksiyon üyesi tarafından cinsel tacize uğradığını iddia ediyor. Tekneden Yeni Çıkmış. Göre New York Times, en Çılgın Zengin Asyalılar 40 yaşındaki güzellik, gelecek anılarında iddialarda bulunuyor Sahne Yapmak. Gazete, bir spor etkinliği sırasındaki sarsıcı bir olayda, iddiaya göre “elini uyluğuna koydu, eli sonunda kasıklarını otlattı” ve sonra ondan durmasını istedi. HollywoodYaşam yorum için ABC’ye ulaştı ancak henüz bir yanıt almadı.

Constance Wu
Constance Wu, 22 Haziran 2022’de Los Angeles’taki ‘The Terminal List’ galasında. (Shutterstock)

Tekneden Yeni Çıkmış ilk televizyon programımdı” dedi. “Ben bu dünyaya atıldım. Sektörde ailem yok. Ve 30 yaşında olduğum için insanlar ne yaptığımı bildiğimi düşündüler. Bu beni paranoyak yaptı ve utandırdı.” Gazete ayrıca, yapımcının 2015’te 1. sezonda çeşitli şekillerde kontrol ettiğini, “tüm iş meselelerini onun yanından geçmesini ve ona ne giyeceğini söylemesini” beklemek gibi şeyler yaptığını bildirdi. Çıkışa göre, sonunda bir tartışmadan sonra düştüler ve konuşmayı bıraktılar.

Başına Çeşitlilik23 Eylül Cuma günü Atlantik Festivali’nde, dolandırıcılar aktris neden daha önce konuşmadığını açıkladı. “Şovun ilk iki sezonunda aldığım birçok cinsel taciz ve yıldırma hakkında çok uzun bir süre ağzımı kapalı tuttum” dedi. “Çünkü ilk iki sezondan sonra, bir zamanlar başarılıydım, bir kez işimi kaybetmekten artık korkmadım, o zaman tacize ‘hayır’, tehdide ‘hayır’ demeye başlayabildim. özel yapımcı. Ve düşündüm ki: ‘Biliyor musun? Ben hallettim, kimsenin bilmesine gerek yok, bu Asyalı Amerikalı yapımcının itibarını lekelemek zorunda değilim, şovun itibarını lekelemek zorunda değilim.’”

Tekneden Yeni Çıkmış
‘Fresh Off The Boat’dan bir kare (Everett)

İfşalar, Constance’ın dizinin 2019’daki yenilenmesini beğenmediği konusundaki bazı tartışmalı tweet’lerin şiddetli tepkisinin ardından Temmuz ayında yürek burkan bir itirafta bulunmasının ardından geldi. Felaket ve bunun kendisini nasıl etkilediği hakkında uzun bir mesajla platforma geri döndü. 14 Temmuz’da Twitter üzerinden “Neredeyse 3 yıldır sosyal medyaya girmiyorum” diye yazdı. Gittim adında bir kitap yazdım Sahne Yapmak. Bu sonraki bölüm hakkında konuşmak zor… ama sosyal medyaya geri dönmekten korktum çünkü neredeyse hayatımı kaybediyordum.”

“Zamansız” duygularının “gerçekten tutkulu olduğum başka bir proje” ile ilgili olduğunu açıklamaya devam etti. Ayrıca özür diledi ve tweet’lerin “hoş değildi ve bunun için üzgünüm” diye yazdı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/constance-wu-sexually-harassed-producer-grazed-crotch/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir