Karlie Kloss’un Kardeşi Kimberly Kloss, Taylor Swift’i Kurnazca Destekliyor


Bu Twitter etkinliği her zaman aklımızda kalacak.

Karlie Kloss‘ kardeş Kimberly Kloss gösterdi Taylor Swift onu beğenerek destek ol 28 Ağustos tweet’iTaylor’ın yaklaşan albümünün tanıtımını yapan, gece yarısı.

Şimdi, Kimberly’nin Twitter etkinliği, uygulamadaki başka bir etkileşim gibi görünebilir, ancak yaklaşık iki yıl sonra Twitter’da ilk kez halka açık katılımını sağladı. ve Taylor ve Karlie’nin artık yakın olmadığı hayran teorilerinde yeni bir güncelleme.

2012’de Taylor ve Karlie, Taylor’ın bir yarışma sırasında mankenle kurabiye pişirmek istediğini açıklamasının ardından bir arkadaşlık kurdu. moda görüşme, başına Elle. Karlie, Taylor’ın isteğine şöyle cevap verdi: bir tweet “Hey @taylorswift13 @voguemagazine kapağını seviyorum! Senin mutfağın mı benimki mi? :).”

Oradan Taylor ve Karlie, derginin kapağını bile süsleyen ikonik bir ikili oldular. moda Ancak birkaç yıl sonra hayranlar, Taylor ve Karlie’nin “Look What You Made Me Do” müzik videosunda arkadaşlarının isimlerinin yazılı olduğu bir tişört giydikten sonra artık dar olmadıklarına dair teoriler ürettiler. ve Karlie’nin adı görünmüyordu.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346996/karlie-kloss-sister-kimberly-kloss-subtly-supports-taylor-swift?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir