Karlie Kloss, Joshua Kushner ile 2 Numaralı Bebeğin Adını Açıkladı


Karlie Kloss Doğum Yaptı, 2 Numaralı Bebeği Kocası Joshua Kushner İle Karşıladı

Karlie Kloss ona isim vermeye gelince kodu kırdı ve Joshua Kushner‘nin yeni erkek bebeği.

Süper model ve iş adamının ikinci çocuklarını kucaklarına aldıklarını doğrulamalarından bir hafta sonra, Karlie küçük çocuklarının lakabını sosyal medyada paylaştı.

Yenidoğanın iki yaşındaki erkek kardeşine sarılmış tulumlu siyah beyaz bir fotoğrafının yanında Levielleri, o Instagram’da yazdı 20 Temmuz”İlyas Yahuda 7.11.23″, mavi kalp emojisi ile.

Joshua, iki numaralı bebeğin doğumunu ilk olarak 13 Temmuz’da mavi bereli Elijah’ın yakın plan çekimiyle duyurdu. Instagram’da yazmak“Dünyaya hoşgeldin.”

Yeni doğan bebeklerinin gelişi, Karlie’nin hamile olduğunu doğrulamasından sadece birkaç ay sonra geldi ve ilk kez Mayıs ayında Met Gala’da Loewe imzalı incili vücudu saran siyah bir elbise giydiği Met Gala’da bebeğinin karnını sergiledi.

Halının üzerindeyken, Karlie şık hamilelik ifşasını düşünmek için biraz zaman ayırdı. E’ye “Bebeğin ilk Met Galası” dedi! Haberler. “Yani, bunun üstesinden gelmek zor. Bunu onlara daha uzun yıllar anlatacağım.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380792/karlie-kloss-reveals-name-of-baby-no.-2-with-joshua-kushner?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir