Karlee Hale Kimdir? Tom Sandoval’ın Yeni Kız Arkadaşı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Tom Sandoval


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

  • Tom Sandoval’ın etkileyici Karlee Hale ile çıktığı bildiriliyor.
  • Karlee, Ariana Madix ve Raquel Leviss’ten ayrıldıktan sonra Tom’un ilk kız arkadaşıdır.
  • Tom ve Karlee birkaç kez birlikte görüldü.

Tom Sandoval görünüşe göre ayrıldıktan sonra hayatında yeni bir kadın var. Ariana Madix Ve Raquel Leviss. bu Vanderpump Kuralları yıldız, 39’un Teksas merkezli bir etkileyiciyle çıktığı bildiriliyor Karlee Halebuna göre Güneş. Yayın, Austin’de bir randevuda Tom ve Karlee’nin fotoğraflarını aldı. Tom, 37 yaşındaki Ariana ile 28 yaşındaki Raquel ile aylarca süren ilişkisini öğrendiği Mart 2023’e kadar 9 yıllık bir ilişki içindeydi. Tom ve Raquel’in 10. Sezon Buluşmasını filme aldıktan sonra ayrıldıkları bildirildi ve Tom’un iddiaya göre Karlee ile devam etti.

Peki, Karlee Hale kimdir? “Skandoval”ın ardından Tom Sandoval ile çıktığı iddia edilen kadın hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Tom Sandoval
Tom Sandoval (Fotoğraf: MediaPunch/Shutterstock)

Karlee’nin Tom Sandoval’ın yeni kız arkadaşı olduğu bildiriliyor.

Karlee ve Tom’un ilişkisi 22 Mayıs’ta yayınlanan bir raporda ortaya çıktı. Güneş. Satış noktası, Tom’un Karlee ile “son birkaç hafta içinde Austin, Teksas’ta en az iki kez” görüldüğünü ve kesinlikle “çıktıklarını” söyledi. Karlee, Tom’un 10. sezonda ortaya çıkan aldatma skandalından bu yana ilk kız arkadaşıdır. Vanderpump Kuralları. Eski Ariana’nın yeni bir erkek arkadaşı var.

Teksas’ta yaşıyor.

Karlee şu anda Tom’la görüldüğü Austin’de yaşıyor. İkili, Austin Proper Hotel’de takılırken görüntülendi. Güneş. adlı bir TikToker Sarah Koefod Geziden çektiğini iddia ettiği bir videodan fotoğraflar ve ekran görüntüleri paylaşarak Tom ve Karlee’nin randevusunu doğruladı. Videoda, “Dün gece aslında yaşadığım yer olan Austin, Teksas’taydım ve Tom’u gizemli bir kadınla gördüm” dedi.

@sarahkoefod

skandal çayı dökülüyor!! @BravoWWHL @Vanderpump Kuralları @Andy Cohen @Tinx #atx #tomsandoval #skandal #scandovalgate #vanderpumprules #Bravo #tinx #austin

♬ orijinal ses – Sarah Koefod

O bir etkileyici.

Karlee, Teksas merkezli bir etkileyici olarak tanımlandı. Sosyal medya kariyerini ne kadar süredir yaptığı belli değil. Tom, işi nedeniyle Karlee ile tanışmış olabilir.

Onun bir köpeği var.

TikToker Sarah Koefod, Tom’la çıktıktan sonra kimliğini kanıtlamak için Karlee’nin köpeğini kullandı. Sarah, videosunda Tom’un bara gittiğini ve çektiği fotoğraflardan birinde Karlee’nin yanında oturan Pomeranian’ı not ettiğini söyledi. Sarah daha sonra Karlee’nin sözde Instagram Hikayesinin bir ekran görüntüsünü göstererek aynı köpeğin bir resmini yanında yere koyduğunu gösterdi.

Karlee sosyal medya hesaplarını sildi.

Karlee, Tom’a bağlandıktan sonra Instagram ve TikTok dahil tüm sosyal medya hesaplarını devre dışı bıraktı. Karlee, hile skandalı nedeniyle Tom’a çok kızan hayranların tepkisinden kaçınmaya çalışıyor olabilir. Karlee, hesaplarını silmeden önce sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine sahipti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-karlee-hale-5105214/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir