Karl Lagerfeld’in Mirasını Kutlamak İçin Bu Sınırlı Üretim Stilleri Satın Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

İlkbahar, moda için yılın en güzel zamanıdır. İkonik kırmızı halılardan moda haftası şovlarına, yükselen trendlerden ve daha fazlasına kadar moda fanatiklerini dört gözle bekleyecek çok şey var.

Bu sezonun moda tazeliğinin kaçırılmayacak bir parçası mı? Tasarımcı Karl Lagerfeld’in moda dünyasındaki ikonik mirasını kutlamak için sınırlı sayıda üretilen stiller.

Karl Lagerfeld’in tasarımları Paris’in rüya gibi şık yaşam tarzını temsil ediyor, bu yüzden bazılarını öne çıkarmadan edemedik. favori günlük stillerimiz tasarımcı tarafından ilham alınmış ve hayal edilmiştir. Artı, en şirin Karl Lagerfeld elbiseleri, üstleri, el çantaları ve daha fazlası için harika fırsatlar bulduk. Tüm favori ürünlerimizi satın almak için okumaya devam edin Karl Lagerfeld görünüyor bu asla modası geçmeyecek.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372864/shop-limited-edition-styles-and-deals-to-celebrate-karl-lagerfeld-s-iconic-fashion-legacy?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir