Karısının Övgüsünü Görün – Hollywood Life


tony bennett karısı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock

Tony Bennett‘eşi, Susan KargaTony’nin ölümüyle ilgili sessizliğini oğluyla yaptığı ortak açıklamayla bozdu. Danny Bennett38. “Tony’nin hayatını ve insanlığını kutlayan ve ona ve müzikal mirasına olan sevgilerini paylaşan tüm hayranlarına, arkadaşlarına ve meslektaşlarına teşekkür ederim” diye kaleme aldı. Instagram aracılığıyla 22 Temmuz Cumartesi. Ayrıca Tony’nin Ağustos 2021’de 95. Doğum Günü’nde ünlü Radio City Music Hall’da performans sergilerken çekilmiş tatlı bir fotoğrafını ekledi.

Karısının Övgüsünü Görün - Hollywood Life
Tony Bennett’in 96 yaşındaki ölümünün ardından eşi ilk ifadesini verdi. (Intagram/Tony Bennett)

“Queens’te şarkı söyleyen garson olarak ilk performanslarından 2021’de Radio City Music Hall’daki son performanslarına kadar Tony, sevdiği şarkıları seslendirmekten ve insanları mutlu etmekten büyük keyif aldı. Ve bugün hepimiz için ne kadar üzücü olsa da, Tony’nin mirasında sonsuza kadar neşe bulabiliriz,” diye yazdı, kendisinin ve Danny’nin mesajını imzalayarak.

Tony, 2016’da Alzheimer teşhisi konulduktan sonra 21 Temmuz 2023’te 96 yaşında öldü. O ve ailesi, kötüleşen durumu hayatını daha belirgin bir şekilde etkilemeye başladıktan sonra Şubat 2021’de teşhisini açıkladı. CBS. “Ama tabii ki, bilirsiniz, işler ilerlediği sürece, Tony’yle etkileşim kurduğunuzda bir şeylerin yolunda olduğu giderek daha açık hale geliyor.” Kendisi, Tony ve ailesi, hayranlarına sağlığı hakkında bilgi vermek için “doğru zaman” olduğunu düşündüklerini ekledi.

tony bennett karısı
Tony Bennett ve Susan Crow otuz yıldır bir çifttiler (Fotoğraf: Erik Pendzich/Shutterstock)

Susan ve Tony, 1985’te Tony için bir hayran kulübü yöneten 19 yaşındaki Susan’ın Tony’nin gösterilerinden birinde sahne arkasında buluşmak istediğinde tanıştı. 2016 anılarında, “On dokuz yaşındayken, San Francisco’daki Masonik Tapınak’ta performansımı izlemek için biletleri vardı ve gösteriden sonra sahne arkasına merhaba demek için istekte bulundu, muhtemelen bir yanıt beklemiyordu,” diye yazmıştı, Yeni başladık. “İstek bana gönderildi ve onun yaşındaki birinin müziğime bu kadar bağlı olması beni gıdıkladı. Kulise merhaba demeyi kabul etmekle kalmadım, aynı zamanda ondan bu geceki randevum olmasını istedim ve her şey gerçekten böyle başladı.” İkili, 2007’de koridorda yürüdü.

Susan, kocasının 1 numaralı hayranı olmasının yanı sıra, Alzheimer ile olan savaşının her aşamasında onu destekledi. “Daha iyisi ya da daha kötüsü için kaydoldum. Birisinin onunla ilgilenmesi gerekiyorsa, onun ben olmasını istiyorum,” dedi Gayle King’e CBS röportaj. “Onunla birlikte olabildiğim ve onunla ilgilenebildiğim için bana gerçekten daha fazla neşe veya daha fazla gurur veren hiçbir şey yok. İnsanlar ‘Ne yapıyorsun?’ ‘Doğal bir hazineye sahip çıkıyorum’ diyorum.”

tony bennett karısı
Susan Crow, kocası Tony Bennett’i hayatının sonuna kadar destekledi (Fotoğraf: MediaPunch/Shutterstock)

Tony, hayattayken karısının onun için ne kadar özel olduğunu da duyurdu. Onun için bir 2020 doğum günü gönderisinde, onunla hayatın ne kadar tatlı olduğundan fışkırarak bahsetti. “Bugün harika karım Susan doğum gününü kutluyor! Hayatımı her yönden daha iyi hale getiriyor ve ona çok şey borçluyum. Susan, ‘All For You’ için yazdığım sözlere ilham verdi ve bugün bu şarkıyı bir kez daha ona ithaf ediyorum” dedi. yazdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/22/susan-crow-tony-bennett-death-tribute-wife/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir