Karısı, Kathryn ve İki Exes ile Tanışın – Hollywood Life


Judd Hirsch'in karısı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Judd Hirsch87, televizyon ve film endüstrisinde 50 yıllık bir kariyere sahip ve hit sitcom’da Alex Rieger dahil olmak üzere bazı ikonik rollerde oynadı. Taksi1980’lerde psikiyatrist Dr. Berger Sıradan insanlar2001’lerde Helinger Güzel bir zihinve son olarak 2022’lerde Boris Amca masalcılar. Etkileyici kariyeri boyunca iki Emmy Ödülü, iki Tony Ödülü ve iki En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar adaylığı kazandı. İki Oscar adaylığı, bir kişi için Oscar adaylıkları arasındaki en uzun boşluk için yeni bir rekor kırarak tarihe geçti: 42 yıl. En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında aday gösterildi. Sıradan insanlar 1981’de ve 95. Yıllık Akademi Ödüllerinde aynı ödüle layık görüldü. masalcılar.

Judd tüm başarısının tadını tek başına çıkarmadı; hayatı boyunca üç kez evlendi. İlk evli olduğu Elisa Sadaune 1963 ile 1967 arasında ve ardından Bonni Sue Chalkin 1992 ve 2005 yılları arasında. Ardından aktris ile evlendi. Kathryn Danielle. Aşağıdaki yıldızın evlilikleri hakkında bilgi edinin.

Judd Hirsch
Judd Hirsch üç kez evlendi (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

Elisa Sadaune

Judd, Elisa ile 1963’te evlendi, ancak çok uzun zaman önce olduğu için evlilikleri hakkında çok az şey biliniyor. Elisa sektörde değil, bu yüzden hayatı ilgi odağının dışında kaldı. Judd ve Elisa evlilikleri sırasında bir çocuk doğurdu: adında bir oğul. Alex Hirsch Alex, üç kredisi olan bir müzik yapımcısıdır. imdb sayfa. 2009 yılı boyunca röportajJudd, Alex’in oldukça gençken müzikal olarak “tuhaf bir yetenek” ile yetenekli olduğunu bildiğini hatırladı.

Bonni Sue Chalkin

Judd ve Bonnie Sue Chalkin arasındaki evlilik bir kez daha çok özel tutuldu, bu yüzden aşkları hakkında çok az şey biliniyor. bu Bağımsızlık Günü yıldız, 1992 yılında modacı ile evlendi ve iki çocukları oldu. Çift bir kızı kucakladı, Montana1994 yılında ve bir oğlu, Londra, birkaç yıl sonra. İkisi de oyunculuk dünyasına babalarının izinden gitmedi.

Kathryn Danielle

Judd Hirsch'in karısı
Judd Hirsch ve Kathryn Danielle 2023 Oscar’larında kırmızı halıda poz veriyor (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Judd şu anda aktrisle evli Kathryn Danielle, ne zaman evlendikleri belli olmasa da. Kathryn, 1990’dan beri profesyonel olarak oyunculuk yapıyor. imdb, ve yaklaşan üç kredisi olduğu için hala aktif. Çoğunlukla televizyon programlarında ve iki bölüm gibi kısa filmlerde rol aldı. Genç ve Huzursuz ve iki bölüm Bay Robot.

İkilinin birlikte çocukları olmadı. En son Napanoch, NY’deki altı yatak odalı, 4½ banyolu evlerini 4.49 milyon dolara piyasaya sürdükleri için manşetlere girdiler. Muhteşem mesken 77 dönüm arazi üzerinde oturuyor. Arazi ilk olarak aktör tarafından 1983 yılında 56.000 dolara satın alındı. New York Postasıve sonunda genişlettiği 44 dönümlük araziyi içeriyordu. Daha sonra 5.600 metrekarelik evi sıfırdan inşa etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/judd-hirsch-spouse-5049925/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir