Kardeş Eşlerin Christine Brown, Kody Brown’dan Sonra Yeni Adamla Çıkıyor


kardeş eşleri yıldız Christine Brown ayrıldıktan bir yıldan fazla bir süre sonra hayalindeki erkeği bulmuştur. kody kahverengi.

50 yaşındaki kadın, çıkmaya başladığını açıkladıktan bir haftadan biraz daha uzun bir süre sonra, şimdiye kadar nasıl ilerlediğine dair büyük bir güncelleme paylaştı. Ve işlerin oldukça iyi gittiğini söylemek güvenli.

“Sadece sana söylemeliyim,” diye paylaştı Christine onun hakkında instagram Hikaye Şubat 7, “Özellikle biriyle çıkıyorum.”

Kendisi ve Kody’nin en küçük kızıyla yakın zamanda Utah’a taşınan realite yıldızı gerçekten12, devam etti, “O harika, romantik ve çok kibar ve aradığım her şey, Truely ile inanılmaz.”

Çocukları da paylaşan Christine asypn27, Mykelti26, Paedon24, Gwendlyn21 ve Ysabel19, eski sevgilisiyle – yeni partnerinin “kesinlikle bir hayalin gerçek olduğunu” söyledi.

Ve yolculuğunu takip eden hayranlar, Christine’in yeni erkeği hakkında, o fotoğraf paylaşacağını açıkladığında, yakında bir şeyler öğrenmeyi bekleyebilirler. Kendi ifadesiyle, şu anda “onu kendime saklıyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364301/lessigreatersister-wiveslessigreater-christine-brown-reveals-she-s-in-an-exclusive-relationship-after-kody-brown-breakup?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir