Kardashians 3. Sezon Yayın Tarihi Dramatik Fragmanda Açıklandı


Kardashian-Jenners bunun hakkında konuşmaya hazır Tümü.

Ailenin Hulu serisinin üçüncü sezonu Kardashianlar kesin olmak gerekirse, 25 Mayıs’ta iki ay içinde prömiyer yapacak. Ve Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner ve Scott Disick’ten oluşan kadro dramayı üstleniyor.

Khloe teaser’da “Keşke size bunun ılıman, rahatlatıcı ve dingin bir sezon olacağını söyleyebilseydim” diyor. römork27 Mart’ta yayınlandı. “Değil.”

Ve Kourtney’nin eski sevgilisi Scott, hayatında “hiç bu kadar dram görmediğini” söylese de, Kardashian-Jenners her zamanki gibi sıkı duruyor.

Önümüzdeki sezonun bir özeti, “Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall ve Kylie izleyicileri annelik, ortak ebeveynlik ve kendi imparatorluklarını kurarken hayatlarına geri davet ederken kameralar geri dönüyor” diyor. “Bağları sınanacak ve gerilim yükselecek, ancak bir aile olarak fırtınaya karşı birlikte duracaklar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369422/lessigreaterthe-kardashianslessigreater-season-3-premiere-date-revealed-in-dramatic-first-teaser?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir