Kardashianlar Tristan Thompson’ın Babalık Davasını Nasıl Öğrendi?


Khloe Kardashiankız kardeşleri öğrendi Tristan Thompsonondan önce babalık davası açtı. Kutsal Kitap.

Hulu’nun 9 Haziran bölümünde Kardashianlar, kim Kardashian anneme haber verdi Kris Jenner ve kız kardeşler Kylie jenner ve Kourtney Kardashian NBA yıldızının bir babalık davasıyla vurulduğunu Maralee Nichols. Sahneyi daha da yürek burkan yapan neydi? Daha önce Tristan ile bir romantizmi yeniden alevlendiren Khloe, yasal dosyalamadan habersizdi.

Kris ile telefonda konuşurken, ateşli bir Kim, “Onun tüm beyanı, ‘Ben, Tristan Thompson, bu kızla Houston’da tanıştım. Onunla 30. doğum günümde yattım’ yazan bu şeyde. Ben de ona gönderdim ve ‘Khloe’nin bundan haberi var mı?’ dedim. Khloe bile bilmiyor.”

Momager cevap veremeden Kim, Kylie ile telefona atlamak için aramayı sonlandırdı ve “Tristan gezegendeki en kötü insan mı?” Diye sordu.

Kim, Kris’e yaptığı gibi, Tristan’ın açıklamasıyla, görüşmeye katılan Kylie ve Kourtney’i de olayların zaman çizelgesini bir araya getirerek yürüdü. Kim, “Babalık testi istiyor ve onunla seks yaptığını kabul ediyor,” diye devam etti Kim. “Khloe ona 30. doğum gününü attı. Böylece 30. doğum günü partisinden eve gitti, yolda oynamak için Houston’a gitti – programını kontrol edebiliriz – ve sonra bu kızla yattı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333927/how-the-kardashians-found-out-about-worst-person-tristan-thompson-s-paternity-suit?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel