Kardashian’lar İlk Met Gala Davetiyelerini Gerçekten Nasıl Aldılar?


Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptığı sürenin çoğunda moda, Wintour’un aynı anda iki veya üç asistanı oldu. Odell, arka plan kaynakları aracılığıyla 2010’larda çeşitli sorumluluklarının nasıl göründüğünü açıkladı.

Odell, “Birinci asistan diğer ikisini yönetti, programını idare etti ve Anna’nın iletişim kurduğu birincil asistandı” dedi. “İkinci asistan, Manhattan ve Long Island’daki evlerinde bakıcılar ve şefle bağlantı kurdu ve film gösterimlerini koordine etti ve köpekleriyle ilgilendi.”

“Üçüncü asistan ayak işlerini yaptı, tiyatro biletlerini aldı, moda haftasına yardım etti ve Anna’nın kıyafetlerini doğrudan tasarımcılardan sipariş etti, genellikle özelleştirilmiş bir podyum görünümü.”

Birinci asistan hafta sonunun tadını çıkarırken, ikinci ve üçüncü asistan, Anna’nın sürekli olarak, genellikle konu satırı olmadan çeşitli istekler göndermesiyle dönüşümlü olarak görevde olacaktı.

Yeni bir asistan Anna için çalışmaya başladığında, ayrıntılı kılavuzun kapsamlı olmadığına dikkat çekse de, onlara çoğu görevin nasıl ele alınacağına dair 21 sayfalık bir genel bakış verildi. Çalışma günleri sabah 7’de başlıyor ve genellikle 12 saatlik vardiyalara dönüşebiliyordu. Eski asistan Meredith Asplundh başlangıç ​​maaşının 25.000 dolar olduğunu açıkladı. Laurie SchechterAnna’nın ilk yardımcılarından biri, ilk iki haftasında sekiz kilo verdiğini paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329316/how-the-kardashians-really-secured-their-first-met-gala-invitations?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın