Kardashian-Jenner Ailesinin Yumurta Hücreli Paskalya 2022 Partisinin İçinde


Bu çok Kardashian-Jenner Paskalyası!

aile reisi Kris Jenner Paskalya Pazarından bir gün önce 16 Nisan’da sevdikleri için bir partiye ev sahipliği yaptı. kim Kardashian ve Khloe Kardashian Instagram Hikayelerinde, renkli tatil temalı dekor, tatlı ikramlar, bir şarküteri panosu ve çocuklar için eğlenceli sanat ve el sanatları aktiviteleri içeren bir dizi sevimli fotoğraf ve video paylaştı.

Kim’in en büyük iki çocuğu, Kuzey Batı8 ve Aziz Batı6, Khloe’nin kızı gerçek Thompson4, Kylie jennerkızı Stormi Webster4 ve Rob Kardashiankızı Rüya Kardashian5, hepsinin Paskalya Yumurtalarını süslediği gösterildi. Kourtney Kardashiankızı Penelope Dişi9 ve küçük kardeşi Saltanat Disick7 de eğlenceye katıldı.

“Bu harika, P, bu çok güzel. İyi iş, Dreamy Dream!” Kloe yeğenlerini övdü‘ yumurta hücresi kreasyonları. Rüya, “Yeşilliğime bak!” diye cevap verdi. Khloe, “Aman Tanrım, buna bayıldım. Rüya, bunlar harika renkler.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327570/inside-the-kardashian-jenner-family-s-egg-cellent-easter-2022-celebration?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir