Kardashian Çocukları Basketbol Maçında Kuzey Batı’yı Neşelendirdi


Kuzeye git!

Kuzey Batı ve son basketbol maçında tribünlerde onu destekleyen birkaç taraftarı vardı.

Gönderilen bir fotoğrafta Natalie Halcro‘s Instagram Hikayeleri, kim Kardashian 9 yaşındaki kızıyla birlikte en küçük kızının yanında tezahürat yaptı Şikago Batı4, Khloe Kardashian ve kızı Gerçek Thompson4, Kourtney Kardashiankızı Penelope Dişi10, Rob Kardashiankızı Rüya Kardashian5 ve Natalie’nin kızı güvercin2.

Bu, Kim’in North’un oyunlarından birinde ilk görülüşü değil. Daha geçen ay, SKIMS kurucusu 41 yaşında ve eski Kanye Batı Thousand Oaks, California’daki çok amaçlı bir merkezde mahkemeye çıkarken ilk doğanlarını destekledi.Yaklaşık yedi yıllık evlilikten sonra Şubat 2021’de boşanma davası açan eski çift, samimi davrandı ve arka arkaya otururken fotoğraflandı stantlarda.

North şu ana kadar aksiyon dolu bir yaz geçirdi. Haziran’da 9. yaş gününü “Camp North” adlı “ürpertici vahşi” bir eğlenceyle kutladı. Doğum günü kızı ve en yakın arkadaşları—Penelope dahil, Jessica Simpson10 yaşındaki kızı Maxwell Drew Johnson ve Tracy Romulus’10 yaşındaki kızı Ryan Romulus– okçuluk, zip-astar ve su sörfü gibi birçok açık hava etkinliğiyle dolu bir gezi için uzak bir yere uçtu. “Kampçılar” çadır temalı yataklarında bile uyudular.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339210/kardashian-kids-cheer-on-north-west-at-her-basketball-game?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir