Kara Panter: Wakanda Forever Chadwick Boseman’ı Nasıl Onurlandırdığını Görün


2017’deki kongrede ilk filmden görüntülerin prömiyerini yaptıklarında, “yanımda, solumda oturan, rahmetli büyük Chadwick Boseman’ımız T’Challa’ydı” dedi.

“Çad da dahil olmak üzere oyuncular, görüntüleri henüz görmemişlerdi, bu yüzden oynadığımızda hemen yanımdaydı ve heyecanlandı” diye devam etti. “Eliyle sol omzumdan tuttu ve Chadwick’i şahsen gördüyseniz, bu muazzam ellere sahipti. Devasalardı; Panter takımını bu kadar iyi doldurmasının bir nedeni de buydu.”

Ve görünüşe göre ciddi bir yumruk attılar.

Coogler, Boseman hakkında “Gerçekten çok güçlüydü ve klip uzadıkça heyecanlanıyordu, uzadıkça omzuma basıyordu” dedi. “Patladığı zaman, ‘Ah, dostum, bu harikaydı! Tebrikler!’ gibiydi. Kolumu bile kaldıramıyordum.”

Bu an, yönetmen üzerinde kelimenin tam anlamıyla derin bir izlenim bıraktı. “O günün geri kalanında birkaç saat elini hissettim” dedi. “Şu anda burada sizinle birlikte dururken – o sanatçılardan o müziği dinlerken ve her şeyi düşünürken – size söz veriyorum, elini şu anda üzerimde hissedebiliyorum.”

Coogler, “Chad artık fiziksel olarak bizimle değil, ruhu, tutkusu, dehası, gururu, kültürü ve bu sektör üzerinde yarattığı etki sonsuza kadar hissedilecek” dedi. “Bu filme Chadwick’e olan sevgimizi koyduk.”

Fragmanı izleyin Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda aşağıda.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339253/watch-how-black-panther-wakanda-forever-s-trailer-honors-chadwick-boseman-s-t-challa?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir