Kara Kuş Fragmanı’nda Ray Liotta’nın Son Performansına Bakın


Apple TV+, dünyanın tüyler ürpertici gerçek hikayesine hayat veriyor. Jimmy Keene yeni seride kara kuş.

Flama, başrolde oynadığı 8 bölümlük dizinin ilk fragmanını yayınladı. Taron Egerton, Paul Walter Hauser, sepide Moafi, Greg akraba ve Işın liotta8 Haziran’da Önizlemede, Taron’un karakteri Jimmy, kokain dağıtmak için komplo kurmaktan tutuklandı ve minimum güvenlikli bir hapishanede şartlı tahliye olasılığı olmadan 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Babası, polis memuru Büyük Jim KeeneRahmetli Ray Liotta tarafından oynanan, Jimmy’yi hapishanede ziyaret ederek ona, “Bunu senin için asla istemedim. Tamamen farklı bir hayat istedim. Sabit bir maaş, çocuklar, bir aile” dedi.

Jimmy, Koca Jim’in bu çıkmazdan nasıl kurtulacağına dair tavsiyesini istediğinde, babası “hızlı” bir çözüm olmadığını söyler. Apple TV+’a göre tek alternatif, Jimmy’nin “suçlu deliler için maksimum güvenlikli bir hapishaneye girmesi ve şüpheli seri katille arkadaş olması”. Larry Salon”, Paul Walter Hauser tarafından oynandı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333834/see-ray-liotta-s-final-performance-in-black-bird-trailer?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel