Kara Cuma Günü En İyi Roku Fırsatı: Mağaza – Hollywood Life


Roku
Resim Kredisi: AP Resimleri

Bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmeti şu adresteki bir bağlantı aracılığıyla satın alırsanız: web sitemiz, bir ortaklık komisyonu alabiliriz. Ortaklık politikamız için tıklayın burada.

Akıllı TV’ler her evde olması gereken en sıcak şey haline geldi. Bu inanılmaz buluşla internet kanallarını yayınlayın, canlı eğlence yapın ve temelde herhangi bir TV programı veya film arasından seçim yapın ve daha fazlasını yapın. Evinizdeki tüm televizyonları ucuza akıllı televizyona dönüştürmek ister miydiniz? Bu sadece bu büyük anlaşma ile mümkün olabilir Roku Premiere Akış Medya Oynatıcısı bu şimdi Amazon’da 30 doların altında!

Roku Premiere’i Alın | HD/4K/HDR Akışlı Medya Oynatıcı burada sadece 27,99$’a!

Yerleşik WiFi ile tek yapmanız gereken, birlikte verilen yüksek hızlı HDMI Kablosu ile Roku’yu takmak, internete bağlanmak ve tüm favorilerinizi yayınlamaya başlamak. Apple TV, Prime Video, Disney+, Netflix, Hulu ve daha fazlasında sayısız film ve TV dizisi arasından seçim yapın. Canlı haber, spor ve daha fazlasını gerçek zamanlı olarak sunan bir uygulama olan Sling’i kullanarak kablo kanallarına alternatifler bile keşfedebilirsiniz. HD, 4K ve HDR akış seçenekleri sayesinde, en sevdiğiniz eğlenceyi inanılmaz netlikte kristal netliğinde bir görüntüde yaşayacaksınız. Roku’nun uzaktan kumandası da daha basit olamazdı, bu da seçenekler arasında gezinmeyi, ana menüye geri dönmeyi ve hatta doğrudan uzaktan kumandadaki kullanışlı kısayol düğmeleriyle en sevdiğiniz kanallara gitmeyi kolaylaştırır.

roku

Sadece 28 $ için, bu medya oynatıcı, kablo faturalarınızı yarıya indirirken sevdiğiniz şeyleri yayınlamanıza olanak tanır! Bu Roku Premiere Player’ı canınızın çektiği herhangi bir filmi, istediğiniz zaman ve evinizdeki televizyonlarınızdan herhangi birinde almak için kullanabilecekken neden TV hizmetleri için ödeme yapasınız? TV için para ödemekten kurtulun – bu medya oynatıcıyla evinizi çok daha eğlenceli hale getirin, ancak acele edin! Bu Prime Day fırsatı uzun sürmeyecek, bu yüzden onu sıcak ve müsaitken aldığınızdan emin olun!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-roku-deal-4226472/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir