‘Kara Adam’ Yıldızı Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Şey – Hollywood Life


'Kara Adam' Yıldızı Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Oluşturan: NEIL HALL/EPA-EFE/Shutterstock

  • Quintessa Swindell, DC’nin yeni süper kahraman filmi ‘Black Adam’da Dwayne ‘The Rock’ Johnson ile başrolde.
  • Oyuncu, rüzgarı manipüle etme yeteneğine sahip parlak bir genç kadın kahraman olan Cyclone’u canlandırıyor.
  • Quintessa, HBO’nun ‘Euphoria’sında Anna olarak küçük bir role sahipti.

DC Universe taksit ile çok daha heyecan verici hale geldi kara adam başrol Dwayne The Rock Johnson. Başlıklı anti-kahramanın maceralarını takip eden süper kahraman filmi, çizgi roman filmi türüne birkaç yeni oyuncu daha sunuyor: Nuh Centineo ve Quintessa Swindell. iken Daha Önce Sevdiğim Tüm Erkeklere aktör Atom Smasher’ı üstleniyor, Quintessa, rüzgarı manipüle etme yeteneğine sahip parlak genç bir kahraman olan Cyclone, diğer adıyla Maxine Hunkel’i oynuyor. Aşağıda Quintessa hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

'Kara Adam' Yıldızı Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Quintessa Swindell, ‘Black Adam’da Cyclone’u oynuyor. (NEIL HALL/EPA-EFE/Shutterstock)

Quintessa, İkili Olmayan Bir Aktör Olarak Tanımlanıyor

8 Şubat 1997’de doğan Quintessa, onları/onları zamirleri kullanan, DC Evreninde bir süper kahramanı oynamak için cinsiyete uygun olmayan ilk ikili olmayan aktördür. Genellikle LBGTQ+ haklarını desteklerler. Instagram.

“Mevcut siyasi iklim göz önüne alındığında, televizyonda ve filmde temsil edilmeyen birçok queer topluluğa odaklanmak için mutlak bir zorunluluk varmış gibi hissediyorum” dedi. GLAAD 2019’da. “Kuir topluluklar için uygun temsil olmadan, kimliklerini keşfeden insanlar bir kenara itilebilir. Tecrübelerime göre, küçük kasabamdan taşınmasaydım ve queer insanlarla çevrelenmenin bir yolunu bulmasaydım, bugün olduğum kişi ve yerde olmazdım.”

Rüzgarı Kontrol Eden Bir Süper Kahramanı Oynamak İçin Dans Ettiler

'Kara Adam' Yıldızı Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Quintessa’nın süper kahramanı Cyclone rüzgarı kontrol ediyor. (Warner Bros/Nezaket Everett Koleksiyonu)

Quintessa, modern dansın öncülerine şöyle baktı: Loie Fuller ve Isadora Duncan göre, Cyclone ruhuna girmek için EW. Çıkışa “Hareket yoluyla duygusal bir serbest bırakma var” dedi. “Yani antrenman yaparken vücudumda daha rahat oldum ve gerçekten olacağını düşünmediğim bir şekilde gerçekten güçlendim.”

Quintessa ayrıca ‘Star Wars’ ve ‘Game of Thrones’tan İlham Aldı

“Ayrıca, bir oyuncunun çevresini nasıl tamamen fark edeceğini veya sadece karakter etkileşimine odaklanıp yeşil ekranın işini yapmasına nasıl izin vereceğini anlamak için çok fazla CGI veya VFX içeren diğer filmlere de bakıyordum” dediler. SYFY Tel. “Yani baktım Yüzüklerin Efendisi, Yıldız Savaşları, ve Game of Thrones

“İle birlikte Yıldız Savaşlarısanki gerçekten dışarıdan odaklanmıyorlardı, sanki Naboo’dalarmış gibi, dışarı bakıyorlar ve nerede olduklarının farkına varıyorlar ve bunu benimsiyorlar ve bunun havayı bilgilendirmesine izin veriyorlar” diye eklediler.

Noah Centineo ile Bir Spin-Off’ta Yemek yediler

'Kara Adam' Yıldızı Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Quintessa Swindell ikili olmayan olarak tanımlar ve zamirleri tercih eder. (David Fisher/Shutterstock)

Quintessa yıldızlar yanında Nuh Centineo, kim Atom Smasher oynuyor. Karakterleri filmde bağ kurdu ve oyunculara süper kahramanlar için bir yan ürünün nasıl görüneceği soruldu. Noah, “Bir sürü kafa patlatmak,” dedi. SyFy TelQuintessa, “Ah, kesinlikle. Ve kaotik.”

Quintessa Hayallerindeki Rolü Açıkladı

Quintessa genç kariyerine yeni başlıyor, ancak şimdiden bazı önemli rollerde gözleri var. “Eğer izin verirse, oynamayı çok isterim. Angela Davis Quintessa, 70’lerin Sivil Haklar hareketi sırasında hayatı ve mücadeleleri hakkında bir biyografide, ”dedi. GLAAD.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-quintessa-swindell-4874174/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir