Kanye West’in Yeni Gelininin Ailesi Evlilik Konusundaki Sessizliğini Bozdu – Hollywood Life


Kanye West'in Yeni Gelininin Ailesi Evlilik Konusundaki Sessizliğini Bozdu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock/Christopher Peterson / SplashNews.com

Kanye BatıTartışmalı rapçinin gizlice evlendiği bildirildikten sonra ‘ın yeni kayınvalidesi sessizliğini bozdu. Bianca Censori. Bianca’nın kız kardeşlerinden biri, Angelina Censori, bu sırada “mahremiyet” istedi ancak evliliğin açığa çıkmasıyla ilgili bir miktar “heyecan” olduğunu kabul etti. “Bu hem kız kardeşim hem de aile için çok heyecan verici bir haber ama şimdilik biraz yalnız kalmayı tercih ediyoruz” dedi. Haberci Güneş 14 Ocak Cumartesi günü. Alyssia SansürBianca’nın diğer akrabalarından biri, “ikisi için de çok mutlu olduğunu” ekledi.

Kanye West'in Yeni Gelininin Ailesi Evlilik Konusundaki Sessizliğini Bozdu – Hollywood Life
Kanye West’in yeni gelini Bianca Censori’nin ailesi, nikah konusundaki sessizliğini bozdu. (Erik Pendzich/Shutterstock/Christopher Peterson / SplashNews.com)

Ailenin açıklamaları, 45 yaşındaki Grammy ödüllü ve şirketinin mimari tasarımcısı 27 yaşındaki Yeezy’nin hararetli aşklarını balayı için lüks Armangiri tatil beldesine götürdüklerinden bir gün sonra geldi. Günlük posta. Utah’ın Büyük Milli Parklar ve Anıtlar Çemberi’nde 600 dönümlük bir arazide yer alan inanılmaz yer, özel bir kutlama için mükemmel bir yerdi. Üst düzey saklanma yeri, aynı zamanda, gecelik ortalama 5.000 $ olan şımartıcı bir deneyim ile ilgilidir. Kanye ve Bianca dudak uçuklatan manzara turlarından vazgeçmeye karar vermiş olsalardı, çölün 25.000 metrekareden fazlasına yayılan ve tatil yerine göre bütünsel şifa ritüelleri gibi sağlıklı yaşam hizmetleri sunan ünlü Aman Spa’da her zaman rahat edebilirlerdi. İnternet sitesi.

Evlilik söylentilerinin çıkmasından sadece birkaç gün önce, Kanye ve Bianca, Batı Hollywood’daki Waldorf Astoria’da “Ünlü” hit yapımcının bir alyans taktığı bildirilen bir öğle yemeği randevusunda görüldü. O zamanlar Bianca yalnızca “gizemli bir tarih” olarak biliniyordu. Raporlara göre, kimliği tespit edildikten ve bildirilen gizli evlilikler ortaya çıktıktan bir süre sonra, Bianca Instagram hesabını kapattı.

Bu arada, 29 Kasım 2022’de boşanmalarını tamamlayan Kanye’nin eski Kim’i, bildirilen evliliğin gerçekleşmesinden bu yana ilk kez görüntülendi. Real yıldızı, 13 Ocak Cuma günü Toronto’ya giden özel bir uçağa binerken görüldü. Annesiyle birlikte Kris Jenner ve kızkardeş Khloe Kardashianüçlünün Khloe’nin eski sevgilisinin annesinin cenazesine gidecekleri bildiriliyor, Tristan Thompson. andrea thompson kalp krizi geçirdikten sonra Kanada şehrinde beklenmedik bir şekilde öldü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/14/kanye-west-bride-family-break-silence/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir