Kanye West’in Yeezy Gap x Balenciaga Koleksiyonu Drop 2’de Nereden Alışveriş Yapılır?


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

İyi şeyler bekleyenlerin başına gelir ama fazla beklemeyin çünkü Kanye West’in en son tasarımcı işbirliğinin hızla tükeneceği kesin. Şubat 2022’de ilk Yeezy Gap x Balenciaga koleksiyonu piyasaya sürüldü. Bugün, ikinci düşüş 9 AM ET / 6 AM PT’de yayınlanacak.

Tabii ki, heyecan var, tıpkı her Kanye sürümünde olduğu gibi, ama bunda da gizem var. Kesin parçalar önceden piyasaya sürülmedi, ancak biliyoruz ki, Balenciaga tarafından tasarlanan Yeezy Gap hattı, Balenciaga kreatif direktörü ile birlikte geliştirildi. Demna Gvasalia. Ek olarak, bu sürüm, sanatçının “Partinin Hayatı” müzik videosu8 Mayıs 2022’de düştü.

Markadan yapılan bir basın açıklamasına göre, koleksiyondan “Ye’nin çocukluğuna ait, kakma parçalarına güncellenmiş fotoğraflar” da dahil olmak üzere “yeni görseller çok disiplinli sanatçının geçmişi ve geleceği arasında köprü kuruyor”.

Bu lansman için geri sayım yapıyorsanız veya şaşırdıysanız ve nereden alışveriş yapacağınızdan emin değilseniz, yeni koleksiyonu satın alabileceğiniz en iyi yerleri ve öncekilerden bazı ikonik parçaları sizinle paylaştık. yeezy boşluk fırlatır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332183/where-to-shop-kanye-west-yeezy-gap-x-balenciaga-drop-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir