Kanye West’in Çocuklarıyla Vakit Geçiren Pete Davidson’a Tepkileri – Hollywood Life


Kanye Batı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Kanye Batı “bilir çocuklarıyla olan bağı sarsılmaz” ama görünüşe göre eski sevgilisini görmekten memnun değil kim Kardashianyeni erkek arkadaşı, Pete Davidson, çocuklarla yakınlaşmak. “[It’s not something] kanye O ve Kim ayrıldığı zaman için hazırlandı, hatta bunu düşünüyordu, ”diyor ÖZEL bir kaynak HollywoodYaşam. “Pete ve çocukların bu kadar hızlı yakınlaşması Kanye için çok rahatsız edici. Gittiği her yerde onların fotoğraflarını bir arada görmek gerçekten zor ve o sadece her şeyin farklı olmasını diliyor.”

Kanye Batı
Kanye West (David Fisher/Shutterstock).

Ek bir içeriden ekledi, “Kanye hala bunu düzeltemeyeceğini ve ailesini tekrar bir araya getiremeyeceğini kabul etmekte zorlanıyor. Hâlâ kalbi kırık ve davayı durdurmak için elinden geleni yapıyor. Kim’in Pete ile devam ettiğini görmek onun için acı verici ve Pete’in tüm bu zamanı çocuklarıyla geçirdiğini görmek bu acıyı daha da büyüttü.

Pete Davidson, Kim Kardashian
Pete Davidson ve Kim Kardashian (Matt Baron/Shutterstock).

Ye’den gelen yorum, Pete’in rapçi ve Kim’in 6 yaşındaki oğluyla fotoğraflanmasından sonra geldi. Aziz Batı. HollywoodYaşam Oyuncakları yakından incelemek için zaman harcadıklarını ÖZEL olarak öğrendiler.

“Pete ve Saint, çok sevimli bir patlama yaşıyor gibi görünüyorlardı çünkü bu sadece basit bir Walmart koşusuydu. Yanlarında bir güvenlik görevlisi vardı ama o etraflarında falan görünmüyordu. Sadece takılıyorlardı, gülüyorlardı ve şakalaşıyor gibi görünüyorlardı ki bu gerçekten çok tatlıydı. Saint, Pete’in yanında çok rahat görünüyordu.”

Kaynak şöyle devam etti: “Dükkânın arka bölümünde oyuncaklardan bazılarıyla oynuyorlardı ve birlikte eğleniyorlardı. Pete yetişkin olmasına rağmen, Saint’e bir baba figüründen çok bir ağabey gibi görünüyordu. Koca bir çocuk gibi davranıyordu ve gerçekten mutlu görünüyordu.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/kanye-west-reaction-pete-davidson-and-kids/

Yorum yapın

SMM Panel