Kanye West’in Avukatı Kim Kardashian Boşanma Davasında İstifa Etti


Kanye Batı‘ın boşanma avukatı resmen Ye’ye hayır dedi.

5 Ağustos’ta bir yargıç Los Angeles aile hukuku avukatının talebini kabul etti Samantha Spector rapçinin danışmanı olarak resmen geri çekilmek ve kim Kardashian‘ın boşanma davasında, mahkemece elde edilen belgelere göre E! Haberler. Dosya ayrıca Kanye’nin Pennsylvania merkezli yeni avukatının iletişim bilgilerini de içeriyor. Deborah Hong.

Spector, daha önce temsil Nicole Genç 2021 boşanmasında Dr.Dre, Mayıs ayında Kanye’nin avukatı olarak görevden alınma talebini sunmuştu. Önergesinde, “Avukat-müvekkil ilişkisinde uzlaşmaz bir bozulma oldu” yazdı ve “Ye adına hareket ettiğini doğrulayan bir avukat olan Bayan Hong ile iletişim kurduğunu” ekledi. ve kendisine yönlendirilen tüm iletişimleri almalıdır” ET.

Kim, Şubat 2021’de Kanye’den boşanma davası açtı. O sırada aile hukuku avukatı tarafından temsil ediliyordu. Christopher MelcherMahkeme belgelerine göre, gelecek yıl boyunca Yeezy’nin kurucusu boşanma davasına yardımcı olmak için firmasından iki avukatın daha hizmetlerinden yararlanacaktı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340978/kanye-west-s-lawyer-officially-steps-down-amid-kim-kardashian-divorce-case?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir