Kanye West ve Yeni Eşinin Balayının Keyfini Çıkardığı Söylentiler: Rapor – Hollywood Life


Kanye West ve Yeni Eşinin Balayının Keyfini Çıkardığı Söylentiler: Rapor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: APEX / MEGA

Kanye Batı Son zamanlarda pervasızca yapılan birkaç haftalık söylentiden sonra sessizliğini koruyor, ancak söylentiye göre yeni karısını tedavi ettiği için şimdi manşetlere geri döndü. Bianca Sansür, balayına! Rapçinin, şirketinin 27 yaşındaki mimari tasarımcısı Yeezy ile Ocak ayında gizlice evlendiği söylendi ve çift, ateşli aşklarını kutlamak için şimdiden lüks Armangiri tatil beldesine götürdü. Günlük posta. Utah’ın Büyük Milli Parklar ve Anıtlar Çemberi’nde 600 dönümlük bir arazide yer alan bu inanılmaz kaçamak, özel bir balayı için mükemmel bir yerdi.

Kanye West ve Yeni Eşinin Balayının Keyfini Çıkardığı Söylentiler: Rapor - Hollywood Life
Kanye West’in, Utah’taki Amangiri tatil beldesinde bildirilen yeni eşiyle balayına çıktığı bildirildi. (MEGA)

Gazeteye göre yolculuk sırasında bir noktada Kanye bir çocukla görüldü. Ancak kaynak eski karısına ulaştıktan sonra, Kim Kardashian’ıntemsilciler, dört çocuğundan herhangi birinin — Kuzey, Aziz, Chicago, Mezmur – gezide babalarına eşlik ediyorlardı.

Çocuklar yanlarında olsun ya da olmasın, çift, geceliği ortalama 5.000 $ olan Amangiri’nin konforunu kesinlikle yaşardı! Tesis, birkaç yeni evli için inanılmaz derecede şımartıcı bir deneyim sunuyor. Kanye ve Bianca, dudak uçuklatan manzara turlarından vazgeçmeye karar verirlerse, çölün 25.000 metrekareden fazlasına yayılan ve tatil köyünün kurallarına göre bütünsel şifa ritüelleri gibi sağlıklı yaşam hizmetleri sunan ünlü Aman Spa’da her zaman rahatlayabilirler. İnternet sitesi.

Kanye West ve Yeni Eşinin Balayının Keyfini Çıkardığı Söylentiler: Rapor - Hollywood Life
Kanye West ve bildirilen yeni eşi, Amangiri tatil beldesinde balayı yaptı. (AMAN / SAÇMA HABER)

Evlilik söylentilerinin çıkmasından sadece birkaç gün önce, Kanye ve Bianca, Batı Hollywood’daki Waldorf Astoria’da “Ünlü” hit yapımcının bir alyans taktığı bildirilen bir öğle yemeği randevusunda görüldü. O zamanlar Bianca yalnızca “gizemli bir tarih” olarak biliniyordu. Raporlara göre, kimliği tespit edildikten ve bildirilen gizli evlilikler ortaya çıktıktan bir süre sonra, Bianca Instagram hesabını kapattı.

Kanye West ve Yeni Eşinin Balayının Keyfini Çıkardığı Söylentiler: Rapor - Hollywood Life
Amangiri, oda başına gecelik ortalama 5000 dolar. (AMAN / SAÇMA HABER)

Bu arada, 29 Kasım 2022’de boşanmalarını tamamlayan Kanye’nin eski Kim’i, bildirilen evliliğin gerçekleşmesinden bu yana ilk kez görüntülendi. Gerçek yıldız, 13 Ocak Cuma günü Toronto’ya giden özel bir uçağa binerken görüldü. Annesiyle birlikte Kris Jenner ve kızkardeş Khloe Kardashianüçlünün Khloe’nin eski sevgilisinin annesinin cenazesine gidecekleri bildiriliyor, Tristan Thompson. andrea thompson kalp krizi geçirdikten sonra Kanada şehrinde beklenmedik bir şekilde öldü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kanye-west-new-wife-honeymoon-report-5006357/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir