Kanye West ve Chaney Jones Yeni Fotoğraflarda Randevu Gecesine Çıkıyor – Hollywood Life


kanye batı, chaney jones
İmaj Kredisi: NYP / BACKGRID

Kanye Batı ve Chaney Jones 14 Nisan Perşembe günü bazı arkadaşlarla güzel bir randevu gecesi geçirdiler. Çift, Malibu’daki Nobu’da akşam yemeği yiyordu ve ayrıca modelle birlikte görüldüler. Shannade Clermont 44 yaşındaki rapçinin, eski karısına karşı kamuoyu önünde tartışmalı konuşmasının ardından ilk kez kamuoyu önünde görüntülendi. Kim Kardashian. 24 yaşındaki Kanye ve Chaney, akşam yemeği randevusu için sade siyah kıyafetler içindeydi.

Kanye West ve Chaney Jones Yeni Fotoğraflarda Randevu Gecesine Çıkıyor – Hollywood Life
Kanye ve Chaney, Nobu’dan ayrılırken görüldü. (NYP / ARKA GRİD)

Uzun saçları arkasında dalgalanırken Chaney çok güzel görünüyordu. Gümüş bir çanta taşırken siyah tek parça elbiseyi salladı. Siyah topuklu çizmelerle kombinini tamamlamıştı. “Runaway” rapçisi siyah bir kapüşonlu giymişti, yüzüne bir beyzbol şapkası takmıştı. Ayrıca gri eşofman altı ve Yeezy Slides’a benzeyen bir çift sallıyordu. Yemek arkadaşları Shannade, kolsuz bluz ve ona uygun tayt ile zeytin yeşili bir kıyafet giydi.

Akşam yemeği tarihi, Kanye ve Chaney’nin Utah’ta romantik bir kaçamak yapmasından birkaç gün sonra geldi. Chaney, ikisinin birlikte tatlı bir “baecation” geçirdiğini paylaşmak için Instagram’a gitti. Arı Kovanı Devletine yaptıkları geziden önce Kanye, Nisan ayının başlarında bir toplantıda ailesiyle tanışması için Chaney’i de beraberinde getirdi.

Çiftin Nobu ziyareti, yeni reality dizisinin yayınlandığı gün geldi. Kardashianlar Hulu’ya geldi. Prömiyerden önce, Kanye’nin eski Kim’i, dizinin bir bölümünde Chaney ve ayrı yaşadığı kocasının yeni ilişkisi hakkında kısaca konuştu. Zayıf Değil Ama Şişman Değil dijital ses dosyası. SKIM’in kurucusu, her şeyden önce Kanye’nin sadece “mutlu” olmasını istediğini ve Chaney hakkında söyleyecek güzel şeyleri olduğunu açıkladı. “En tatlı gibi görünüyor – sanki, ben sadece… seni ne mutlu ediyorsa, ne olduğu umurumda değil. Hayatına, işine yansıyacağını düşünüyorum, [in] her şey… o mutlu olduğu sürece, bunu gerçekten istiyorum. Gerçekten,” dedi.

Bu arada, bir paparazzi Ye ve Kim’i sorduğunda Chaney hızlı bir yanıt verdi. donda rapçi eski sevgilisini onunla tartışmaz. Fotoğrafçıya Kanye’nin kendisine sormasını tavsiye ederek, “Onun hakkında konuşmayız,” diye açıkladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/kanye-west-chaney-jones-date-night-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir