Kanye West ve Chaney Jones Yaklaşık 5 Ay Sonra Ayrıldılar


arasındaki alev Kanye Batı ve Chaney Jones karardı.

44 yaşındaki Ye’ye yakın bir kaynak, E! Rapçi olarak adlandırdığı haber, çiftin “birkaç hafta önce” ayrıldığını belirterek 24 yaşındaki modelle işi bıraktı.

İçeridekiler, “Kanye şu anda bekar. Onunla bitirdi” dedi. “Kanye işle gerçekten meşguldü. Onunla çok eğlendi ama şu anda başka şeylere odaklandı.”

Ayrılık haberi, ikilinin ilk kez bir araya gelmesinden yaklaşık beş ay sonra gelir. Şubat ayının sonlarında, Ye ile kasırga romantizmini bitirdikten kısa bir süre sonra. kesilmemiş taşlar aktris Julia Fox, Miami’nin Mal Limanı’nda alışveriş yaparken görüldüklerinde ikili aşk dedikodularına yol açtı. Ye daha sonra Instagram’da geziden bir paparazzi fotoğrafını yeniden paylaştı ve görünüşe göre ikisinin bir öğe olduğunu doğruladı.

O sırada ayrı bir kaynak E! Ye’nin Chaney ile “eğlendiğine” ve onun “arkadaşlığını sevdiğine” dair haberler, donda 2 sanatçı eski sevgilisiyle ikinci bir şans için “her şeyi bırakır” kim Kardashiankimlerle ilişki yaşadı Pete Davidson geçen yılın sonundan beri.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333794/kanye-west-and-chaney-jones-break-up-after-nearly-5-months-together?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel