Kanye West ve Biten Diğer Evlilikleri – Hollywood Life


kim Kardashian üç kez evlendi ve şu anda üçüncü boşanmasının ortasında. bu Kardashians ile tutmak yıldız ve yaklaşık yedi yıllık kocası, Kanye Batı, Şubat 2020’de yollarını ayırmaya karar verdi. Kim boşanma davası açtı ve o zamandan beri ikisi ayrıldı. Takip eden aylarda, Kim ve Kanye, halkın gözünde çok fazla oynanmasına rağmen, bölünme konusunda oldukça sıkı kaldılar.

Ne yazık ki Kim, geçmiş evlilikleri söz konusu olduğunda iki kez çaldığı için boşanmayla uğraşmaya yabancı değil. Kim de ilk kocasından boşandı, Damon Thomasve ikinci kocası, Kris Humphries2011’de dosyalamadan önce sadece 72 gün evli olduğu Kim. Kardashians ile tutmak reunion, işte üç evliliği hakkında daha fazla bilgi.

Kim Kardashian’ın Kanye West’ten Boşanması

Kanye West ve Biten Diğer Evlilikleri - Hollywood Life
Kim Kardashian ve Kanye West, 1 Mart 2020’de Paris Moda Haftası sırasında Bouffes du Nord tiyatrosunda Evanjelik Pazar servisinden ayrılırken görüldü. [Mega].

Kim’in 19 Şubat’ta Kanye’den resmen boşanma davası açtığına dair haberler çıktı. Eski A listesindeki çiftin boşanmasının detayları, daha fazla bilgi ortaya çıktıkça hızla netlik kazandı. Kim, çiftin dört çocuğunun ortak fiziksel ve yasal velayetini istedi – Kuzey Batı8, Aziz Batı5, Şikago Batı3 ve Mezmur Batı, 2. Ayrılığın iki yıldız arasında “dostane” olduğu da bildirildi. Ne Kim ne de Kanye, Mayıs 2014’teki evliliklerinden önce imzaladıkları sözleşmeye itiraz etmediler.

Resmi boşanma davasından önceki haftalarda, hem Kim hem de Kanye, evliliklerinin sona ermesinin yakın olduğunu ima eden bir dizi raporda manevra yaptı. 5 Ocak’ta, Kim’in çiftin evliliğiyle “bittiği” ve sonrasında Kanye’nin çiftin evinden eşyaları taşımaya başladığı bildirildi. 2020 yazında, Kanye’nin kendisinin ve Kim’in ilk çocukları North’u o doğmadan önce neredeyse kürtaj ettiklerini açıkça iddia etmesinin ardından ikisi arasında aşırı bir gerilim yaşandı. Bunu Kim hakkında bir dizi Twitter rantları izledi. Ancak Kim, işleri düzeltmek için Wyoming’e uçtu ve sonraki birkaç ayı ilişki üzerinde çalışarak geçirdiler. Ne yazık ki, yeterli değildi.

Henüz resmi olarak boşanmamış olmasına rağmen Kim, Pete Davidson ile Ekim 2021’de bir araya geldikten sonra çıkmaya başladı. Cumartesi gecesi canlı. Ye, yeni romantizmin ortasında onu herkesin önünde geri almaya çalıştı ve bir yardım konseri sırasında ona “hemen geri dönmesi” için yalvardı. Ejderha Ancak Aralık 2021’de bu hareket, Kim’in çocukları, ticari varlıkları ve mülkleri ile ilgili boşanma davası üzerinde çalışırken “yasal olarak bekar” olmak için başvuruda bulunmasına neden oldu.

2022’nin başlarında Ye, Kim’in Pete ile olan aleni romantizminden, Instagram’da bir dizi tepki yayınlamasından ve Pete’e “Skete” diyerek alay etmesinden heyecan duymuyordu. Kim ve Pete ciddi ve mutlu görünseler de, çift birlikte dokuz ay sonra ayrıldılar – görünüşe göre Pete Avustralya’da bir film üzerinde çalışırken ilişkilerinin uzun mesafeli doğasından etkilendi.

Kim ve Kanye’nin Boşanması Dramatik Bir Hal Aldı

Kim ve Kanye, boşanmalarının ilk aşamalarında birlikte ebeveynlik ve yasal meseleleri iyi idare ediyor gibi görünüyorlardı, ancak SKIMS kurucusu çıkmaya başlayınca işler çirkin bir hal aldı. Cumartesi gecesi canlı aktör Pete Davidson. Sosyal medyaya girdi ve Kim’in ilişkisinin tüm kirli çamaşırlarını ortaya çıkardı. Kim’in onu hırsızlık ve uyuşturucu kullanmakla suçladığını ve Chicago’nun dördüncü doğum gününe davet edilmediği için onu dört çocuğundan uzak tutmaya çalıştığını iddia etti ve güvenliğin çocuklarını okuldan almasını engellediğini ima etti. Ayrıca, Kim’in ebeveynlik tarzını da eleştirdi ve sekiz yaşındaki kızının TikTok’ta makyaj yapmasına izin verdiği için onu sertçe eleştirdi. Ondan sonra ikisinin bir şekilde tekrar bir araya geleceğine “inandı”.

O da Kim’in için geldi SNL sosyal medyada erkek arkadaşı, Pete’i gece geç saatlerde yayınlanan komedi programında ona akıl hastası demekle ve komedyenden özel metinler sızdırmakla suçladı. Metinlerde Pete, bir gün anlaşabileceklerini ve Kim’in çocuklarıyla takılabileceklerini umduğu için bir zeytin dalı uzatıyor gibiydi. Ye’nin buna tek cevabı “HAYIR ÇOCUKLARIMLA HİÇ GÖRÜŞMEYECEKSİNİZ” oldu. Pete kısa süre önce etkinleştirdiği Instagram hesabını sildikten sonra, rapçi adını “Skete” olarak değiştirdiğini ve Instagram’dan kaçtığını söyleyerek övündü.

Ye’nin sosyal medya alaylarından en rahatsız edici olanı, “Eazy” şarkısının müzik videosuydu. Parçada Pete için geleceğini zaten açıkça belirtmişti, “Tanrı beni kazadan kurtardı, sırf Pete Davidson’ın kıçını yenebileyim” sözleriyle. Ama daha da rahatsız edici olan, Ye drag’in Pete’in cesedini ve kafası kesilmiş kafasını tuttuğu müzik videosuydu. Kanye’nin Instagram maskaralıklarının tümü, Kim’in tüm kız kardeşlerinin yanı sıra onu takip etmesine neden oldu.

Tüm bu drama, Kim’i yasal olarak bekar statüsüne ulaşması için motive etti. Ye ilk girişimini engellemişti ama mahkemeye götürdüğünde yasal olarak bekar olma talebi kabul edilmişti. Ayrıca yasal olarak West’i soyadından çıkardı, bu yüzden artık sadece Kim Kardashian. Soyadını sosyal medya hesaplarından kaldırarak da kutladı. Dramadan bağımsız olarak, Kim resmi bir velayet düzenlemesi istemiyor ve Kanye’yi çocuklarının hayatlarından uzak tutmayı planlamıyor.

Kim ve Kanye’nin Evliliği Arasında Neler Yanlış Gitti?

Kanye West ve Biten Diğer Evlilikleri - Hollywood Life
Kim Kardashian ve Kanye West, 6 Kasım 2019’da Museum of Modern Art’ta düzenlenen 2019 WSJ Innovator Awards’ta [Mega].

Kim ve Kanye’nin gerçekten boşanmalarının ortasında olduklarının doğrulanmasının ardından, HollywoodYaşam Kim için bardağı taşıran son damlanın ne olduğunu ÖZEL OLARAK öğrendi. “Kim ve Kanye avukatlarla bir araya geldi. Kim, evliliğin yürümesi için her şeyi denediğini hissetti ve Kanye, bardağı taşıran son damla olan istediği yardımı almayı reddediyordu, ”diye paylaştı kaynağımız, Kanye’nin zihinsel sağlık mücadelelerine atıfta bulundu.

“O ve Kris [Jenner] hatta onu danışmanlığa gitmeye ikna etmeye çalıştı ve elinden gelenin en iyisini yaptı ve o reddetmeye devam etti.” Ancak görünen o ki eski çift, evliliklerinin sona ermesinin an meselesi olduğunu biliyormuş. “İkisi de bunun geleceğini biliyordu. Kimse kör değildi. Onun için her zaman çocuklardan çok finansal konular üzerinde çalışmakla ilgiliydi.”

son sezonunda Kardashians ile tutmak, Kim ayrıca Kanye ile işleri bitirmek istemesinin gerekçesini de genişletti. Daha fazla kavga etmelerinin yanı sıra çok farklı hayatlar yaşıyorlardı – Kanye zamanının çoğunu Wyoming’de, Kim ise California’da yaşıyordu. Kim, “Her hareketini destekleyebilecek ve onu her yerde takip edip Wyoming’e taşınabilecek birini hak ediyor” dedi. “Bunu yapamam. Her hareketini destekleyen, onunla ve her şeyle seyahat eden bir karısı olmalı ve ben bunu yapamam.”

Başka bir bölümde, artık mutlu olmadığını ve 40 yaşındayken daha fazlasını hak ettiğini bildiğini ekledi. Kim, “Yalnız olduğumu hiç düşünmedim” diye itiraf etti. “Her zaman tamamen iyi olduğumu düşündüm – sadece çocuklarıma sahip olabilirim ve kocam eyaletten eyalete hareket ediyor ve ben onunla bu yolculuğa çıkıyorum. ben [was] bununla tamam. Ama bu yıl 40 yaşıma girdikten sonra anladım ki… hayır. Tamamen farklı bir durumda yaşayan bir koca istemiyorum.” Ayrıca kendisi ve Kanye’nin ayrı olduklarında aslında “en iyi” anlaştıklarını ve bunun “üzücü” hissettirdiğini açıkladı.

Kim, Kanye ile olan evliliğinde eksik olanın “küçük şeyler” olduğunu açıkladı – örneğin, birlikte çalışacak birinin olması ya da geceleri birlikte bir TV programı izlemek gibi. “Abartılılığa sahibim, hayal edebileceğiniz her şeye sahibim ve hiç kimse bunu asla böyle yapmayacak” dedi. “Bu deneyimler için minnettarım ama sanırım çok şey ifade edeceğini düşündüğüm daha küçük deneyimlere hazırım.”

Kim ve Kanye’nin İyi Yılları

Kanye West ve Biten Diğer Evlilikleri - Hollywood Life
Kim Kardashian ve Kanye West, 25 Ekim 2019’da Midtown, NYC’de dolaşırken hepsinin gülümsediğini gördüler. [Mega].

Kim ve Kanye’nin evliliğinin sona ermesine rağmen, birlikte yaşamları güzel anlarla ve büyük çağdaş pop kültürü mihenk taşlarıyla doluydu. Çift 2012’de çıkmaya başladı ve ilk çocukları North’u Haziran 2013’te karşıladı. Bir yıldan kısa bir süre sonra çift, İtalya’nın Floransa kentindeki Fort di Belvedere’de güzel bir düğün töreninde yeminlerini etti.

Oradan, ikili, oğlu Saint ve kızı Chicago ve oğlu Psalm da dahil olmak üzere üç çocuğu daha karşıladı. Çiftin en küçük iki çocuğu taşıyıcı anne aracılığıyla dünyaya geldi. Evlilikleri boyunca, Kim Baro sınavına çalışırken çift birbirini destekledi ve Kanye moda endüstrisindeki arayışlarına devam etti. Kim ve çiftin çocukları da düzenli olarak Kanye’nin Pazar Hizmetlerine katıldı ve Kim’in 40. doğum günü için Kanye, Kim’in merhum babasından özel bir hologram mesajı yarattı. Hiç şüphe yok ki bu ikisi birlikte geçirdikleri süre boyunca koşulsuz olarak birbirlerine destek oldular ve birlikte çok güzel bir aile oluşturdular.

Kim Kardashian’ın Kris Humphries’den Boşanması

Kanye West ve Biten Diğer Evlilikleri - Hollywood Life
Kim Kardashian ve Kris Humphries, 22 Ekim 2011’de Las Vegas’taki The Cosmopolitan’daki Marquee’de Kim Kardashian’ın 31. Doğum Günü Partisinde [Shutterstock].

Kim’in evliliğinden ve ardından Kanye’den boşanmadan önce, SKIMS patronu başka bir yüksek profilli boşanmaya katlandı. Kim, bir basketbolcu ile unutulmaz bir şekilde evliydi. Kris Humphries boşanma davası açmadan önce sadece 72 gün. Çiftin evliliği özel bir olaydı KUWTK, bu onların romantizminin sonunu bazıları için daha da şaşırtıcı hale getirdi. Ancak yıllar sonra Kim, çiftin evliliğinin yürümeyeceğini bildiğini açıkladı.

“O zaman bile yapmadım – sadece ‘Kutsal s * t, 30 yaşındayım’ diye düşündüm. Bunu bir araya getirsem iyi olur; Evlensem iyi olur.’ Bence pek çok kız bunu yaşıyor – çıldırdıkları ve yaşlandıklarını düşündükleri ve bunu çözmeleri gerektiğini düşündükleri yer, ”diye açıkladı bir görünüm sırasında Neler Olduğunu Canlı İzle. “Ama biliyordum ki, [by the] balayı işe yaramayacaktı.”

Balayından sonra Kim ve Kris bir film çekmek için New York’a taşındılar. KUWTK kopup fırlamak, Kourtney ve Kim New York’u Aldı. Kim, NBA yıldızıyla evli olmanın artık istediği şey olmadığını fark ettiğinden, ilişkilerinin çözülmesi gösteride belgelendi. Eski çiftin boşanması, Kris’in bir iptal istediği için dağınıktı ve Kim, ilişkilerinde herhangi bir sahtekarlık olduğunu düşünmediği için kabul etmedi. Birçok yasal sorundan sonra, boşanma nihayet Haziran 2013’te, Kim’in Kuzey’i doğurmasından hemen önce sonuçlandırıldı. Söylemeye gerek yok, Kim ve Kris bugünlerde pek anlaşamıyorlar.

Kim Kardashian’ın İlk Kocası Damon Thomas

Kanye West ve Biten Diğer Evlilikleri - Hollywood Life
Kim Kardashian, 18 Ocak 2020’de Pasadena’daki Langham Huntington’daki Oksijen TCA 2020 Kış Basın Turu sırasında “Kim Kardashian West: Adalet Projesi” panelinde konuşuyor. [Shutterstock].

Kim, müzik yapımcısıyla kaçtığında sadece 19 yaşındaydı. Damon Thomas ve ilk kez evlendi. İkili Vegas’a gitti ve 2000’de evlendi. O sırada Kim, 2018’de yayınlanan bir bölümde aslında “ecstasy” olduğunu açıkladı. KUWTKbaşına İnsanlar. Kim ayrıca hayatındaki zamanı “vahşi evresine” bağladı, ancak Damon ile evliliği boşanmayla sonuçlandı. Damon evrakları 2003 yılında açtı ve eski çiftin evliliği, boşanmanın kesinleşmesinin ardından 2004 yılında resmen sona erdi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kim-kardashian-divorce-4362396/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir